TopStar

2. října 2015 19:26

Michal Chalupa

Petra Němcová o novém milenci, Jan Saudek po smrti bratra a šikanovaný Raego: Nejen to v TOP STAR magazínu!

Jako každé pondělí vás i 5.10. provede Eva Perkausová TOP STAR magazínem, který je pravidelně nabitý k prasknutí informacemi, které jste o slavných nevěděli. Takže co nás čeká?

Žádný ze vztahů topmodelky Petry Němcové nepřežil třetí Vánoce. Ať to byl Bruce Willis, Sean Penn, James Blunt nebo haitský předseda vlády. Tentokrát se Petra zamiloval, a dokonce nám o seznámení s novým mužem v jejím životě i něco prozradila. Více v reportáži Lucie Špakové.

Ta stihla vyzpovídat také Simonu Stašovou, která vysvětlila, proč se brání plastickým operacím, nechce hrát v Hollywoodu a proč při návštěvě jihokorejského Soulu děkovala, že je moc ráda v jejich městečku.

Ladislav Pham aka Raego, je český zpěvák, herec, rapper a moderátor v jedné osobě. Zkrátka renesanční postava, zdálo by se. Jenže i on má za sebou poměrně chmurné zkušenosti kvůli své někdejší nadváze – vážil dokonce 130 kil, a zažil proto peklo. Žádná holka ho nechtěla, líbal se až v 18 letech, a to opravdu nepotěší. Pak odletěl za velkou louži a jeho život se změnil. Zajímavý příběh zpracovala Mirka Roubíková.

Jan Saudek poprvé v reportáži Martiny Jandové promluvil o smrti bratra Káji. Jak prožíval smrt dvojčete a legendárního komiksového kreslíře? Kateřina Kristelová se tentokrát podívala, jak bydlí hvězdný rybář Jakub Vágner – má dům. Co chce bourat, rybník a Karlův most... To budete koukat.

Těšte se na módní policii, kde tentokrát přivítáme frontmana kapely Eddie Stoilow Jana Žampu a pochopitelně i DOG STAR Agáty Prachařové.

TOP STAR magazín začíná klasicky v pondělí ve 21.35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také