TopStar

7. března 2014 19:08

Jana Fikotová

Petra Němcová prozradila exklusivně: Jak se dostat na oscarovou párty

Jedna z našich nejslavnějších topmodelek Petra Němcová (34) je hvězdnou na každé světové párty. Každý rok vyrazí i na nejočekávanější party po Oscarech. Jak to dělá?

Ani letošní rok nevynechala krásná Petra Němcová slavné udílení filmových cen Oscar. Díky své zahraniční slávě nechybí na žádném oscarovém večírku.

Stejně jako Karolina Kurková se i ona objevila na Vanity Fair party a pak také na charitativním večírku Eltona Johna. „Pokud se jednou dostanete do takovéto společnosti, už jste její součástí a pozvánky vám okupují poštovní či e-mailovou schránku dennodenně. Člověk musí době vážit, kam vyrazí,“ prozradila nám Petra.

S návštěvou takovéto akce, kde teče šampaňské proudem a stoly se prohýbají tím nejchutnějším jídlem, musí každá žena řešit především to, co si vezme na sebe. „Zvolila jsem šaty od Ralph & Russo a doplnila je šperky Chopard,“ pochlubila se modelka, která se na párty setkala i se svou krajankou a letitou kamarádkou Karolínou Kurkovou. „S Karolínou se tady pravidelně setkáváme. Vždy se společně dobře pobavíme. Je příjemné na takovéto akci potkat krajana,“ dodala s úsměvem Němcová, která se neopomněla s Kurkovou a jejím přítelem Archiem vyfotit a snímek umístila na svou sociální síť.

Na Instagramu se topmodelka zvěčnila i těsně před otevřením luxusního módního obchodu, který jen dva dny po Oscarech v Praze navštívila. „Jsem ráda, že mohu být zase v Praze a navíc zde otevírám obchod svého oblíbeného návrháře. Jde o moje dvě lásky - nádherná Praha a mistr nadčasového stylu Tommy Hilfiger.“

-juf-

[[nid:2155869]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také