TopStar

21. května 2015 13:22

Barbora Koukalová

Petra Němcová ukázala v Cannes svůj přírodní dekolt a nikdo nevěřil vlastním očím

Vždycky jsme u ní byli zvyklí na sexy prádlové fotky s narvaným dokonalým dekoltem, ale když se v Cannes předvedla ve své neupravené přírodní verzi, fotografové měli žně. Modelce to – jak to říct kulantně – dost neslušelo.

Karvinská a teď už i světová topmodelka Petra Němcová (35), která proslula tím, že si říká Petra Němkouva, zapomíná česká slova a mluví s přízvukem, aby tedy bylo poznat, že žije venku (Eliška Hašková Coolidge taky žila v USA tisíc let, pracovala v Bílém domě pro čtyři prezidenty a dodneška mluví česky úplně normálně – to jen tak na okraj), patří mezi ty celebrity, které si nenechají ujít příležitost ukázat se na červeném koberci a hlavně je pravidelnou návštěvnicí festivalu v Cannes.

Tam si vždycky libuje v okázalých róbách a hlavně ve velkých dekoltech, že by do nich spadla i žirafa, ovšem na posledním letošním ročníku už pohled do jejího záňadří jaksi vůbec není, co býval.

Vlastně je otázka, jestli to takto nebývalo vždycky, jen nás mátly všechny ty push-upky a podpěry. Petra je na reklamích fotkách dokonalá a chlubí se pevným poprsím, realita je ale někde úplně jinde.

Jedno ňadro výš než druhé, obě splasklá a svěšená, dekolt jako vyfouknutý míček, že i fotografové si toho všimli a Petru fotilil jako blázniví, ovšem z jiného důvodu, než si nejspíš myslela, zaměřovali se hlavně na její hrudník.

S ním si evidentně musejí dávat grafici hodně práce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také