TopStar

21. května 2015 10:41

Lucie Průchová

Plánuje George Clooney s manželkou Amal rodinu? Na téma dítě mají stejný názor!

Těšili jste se na malé „Clooňátko?“ Vypadalo to nadějně, idol všech žen – George Clooney se totiž konečně vzdal svého staromládeneckého života, ale zdá se, že to neznamená, že je připraven mít děti. Prý ještě ne!

Čtyřiapadesátiletý herec přiznal, že založení rodiny není prioritou ani pro něj, ani pro jeho manželku Amal, kterou si bral před osmi měsíci.

Vyjádřil se takto: „Moc o tom ani nepřemýšlím – tedy, abych byl přesný, samozřejmě, že jsem o tomto tématu přemýšlel, jednou děti asi mít budu, ale rozhodně to teď není na vrcholu mého seznamu, co chystám v nejbližších měsících.“

Dále vysvětlil, že je spokojený. V současné době se zaměřil na svou vlastní rodinu, hlavně na sestru Ninu. „Se svou rodinou mám opravdu úzké vztahy, se sestrou jsme si velmi blízcí – mám neteř a synovce. Můj synovec právě promoval na vysoké škole.

V televizním rozhovoru přiznal, jak to opravdu je. S manželkou Amal se shodli na tom, že v dohledné době rozhodně potomky neplánují, je pro ně pro oba totiž důležitější kariéra.

Jestlipak George nezapomíná na to, že mu letos bylo padesát čtyři let a jeho manželce pomalu táhne na čtyřicet?!

Amal je opravdu překrásná žena:

Jejich hnízdečko lásky:

Sdílejte článek
Štítky rodina George Clooney

Přečtěte si také