TopStar

19. července 2013 11:40

Ivana Nádvorníková

Plavecké léto rozvířilo Strakonice

Akce Plavecké léto, při které jsou pro nás celebritami všichni stateční soutěžící i pořadatelé, má za sebou první týden. A už teď je jasné, že se povedla. Podívejte, jak plavci víří vodu v bazénu ve Strakonicích.

KONTAKT bB pořádá ve Strakonicích již XXI. ročník kempu nazvaného Plavecké léto a letos jím ve třech turnusech proplave opět více než stovka plavců. „O akci je každoročně velký zájem převyšující naše kapacitní možnosti, takže plavci jsou na základě kritérií nominováni jednotlivými středisky KONTAKTU bB (pozn. Praha, Brno, Karlovy Vary, České Budějovice). Na každém týdnu musíme poskládat dobře fungující tým z 55 plavců a 30 osob personálu, z nichž dvacítku tvoří dobrovolníci. Dvakrát denně mají plavci řízený plavecký trénink, cvičení s hudbou a jógu. Pro personál je třítýdenní pobyt ve Strakonicích intenzivním školením v praxi a pro všechny je to především léto nabité zážitky,“ shrnuje činnost KONTAKTU bB ve Strakonicích koordinátorka akce Monika Violová.

-red-

Tip Prima Style: Podívejte se na VIDEO, ze kterého se dozvíte, proč KONEV, na co je KONEV používána a jak KONEV zalévá naše plavce. Facebook kontakt bB najdete ZDE.

Fotografie autora videa Jana Šilpocha v TOMTO ALBU vám atmosféru letního kempu přiblíží ještě víc.

Plavecké léto ve znamení Švandy Dudáka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také