TopStar

3. května 2019 17:00

Plavkyně Svěcená prozradila tajemství své sexy postavy. Je za tím více než jen trénink plavání

Plavkyni Lucii Svěcenou byste ve vodě stíhali leda tak v motorovém člunu. Česká rekordmanka způsobem motýlek ví, jak být rychlá. Má na to své sexy metody.

Lucie Svěcená je ozdobou českého plavání. Stala se historicky vůbec první Češkou, které se podařilo zdolat minutovou hranici na trati 100 metrů motýlkem. V bazénu tráví kolem čtyř hodin denně a naplave až dvanáct kilometrů. Její hlavní disciplínou je motýlek, ve kterém drží všechny národní rekordy na padesát i sto metrů. A čas pod minutu je v Čechách jednoduše bomba!

Kromě toho, že je Lucka úspěšnou plavkyní, je zatraceně sexy. Jak to dělá? K tréninku patří také regenerace. Lucka na to jde pomocí speciální jógy a má ji naprosto v malíku, o tom se fanoušci mohou přesvědčit na sociálních sítích, kde je pravidelnou přispivatelkou. Neodráží se to ale nějak?

„Bohužel některé nevhodné zprávy se objevují, takže já to úplně ignoruju a nereaguju na to,“ říká klidně. Ale pozor – zdání může klamat. Nevhodné narážky by se mohly vymstít. Za kondicí a postavou nestojí jen plavání a jóga. Fyzičku si udržuje v ringu kick boxem, takže pánové, ruce pryč!

Ani plavci ale nejsou stroje, a tak si z tělocvičny nebo bazénu odskočí třeba na dobrou kávu. Sladkosti u téhle vysportované plavkyně rozhodně nečekejte. Stravu si pečlivě hlídá a smažená jídla prý neměla snad už od základní školy. „Před tréninkem si většinou dám bílý jogurt a banán a po tréninku vajíčka s avokádem, miluju avokádo. Třeba nějaké fastfoody nebo tak, tak to už vynechávám,“ přibližuje nám tajemství své postavy.

Má česká rekordmanka i mužskou oporu?

„Přítel? Jako něco málo je, ale ještě to nechceme pouštět do veřejnosti, takže zatím je to v tajnostech,“ drží Lucka své trumfy dále v rukávu. Tak snad to bude klapat a v budoucnu se o princi dozvíme více. Cílem Lucie Svěcené je nyní projít kvalifikací na její druhé Olympijské hry do Tokia 2020. Cesta to nebude snadná, tak jí přejeme, ať to ve sportu i lásce vyjde.

Sdílejte článek
Štítky sport plavkyně Sexy

Přečtěte si také