TopStar

28. února 2019 11:00

Plekanec a Šafářová si budují hnízdečko lásky v pražských Dejvicích

Budují si hnízdečko lásky! Zamilované sportovní hvězdy, hokejista Tomáš Plekanec s tenistkou Lucií Šafářovou, si nevybraly vůbec špatně. V pražských Dejvicích se už stěhují do luxusního mezonetového bytu.

Tomáš Plekanec po návratu do České republiky začal hrát za brněnskou Kometu. Přišlo vhod, že právě v Brně jeho nová láska bydlí. Nicméně dohoda mezi Rytíři a Kometou zněla od začátku jasně. Plekanec má pomoci po boku Jaromíra Jágra Kladnu mezi extraligovou elitu. Proto v únoru už nastupoval za středočeský klub, a to je z Brna poměrně dost daleko.

Pár to vyřešil po svém. V pražských Dejvicích si pořídil byt 5+kk v posledních dvou patrech zrekonstruovaného domu. 170 metrů čtverečních, terasa s krásným výhledem. Cena okolo 15 miliónů korun. Tomáš za asistence Lucie a své maminky dovnitř už odtahal hromadu beden a zařizování je v plném proudu.

Podle toho, jak postupuje soudní tahanice mezi Plekancem a jeho manželkou Lucií Vondráčkovou, budou byt možná obývat i jeho dva synové Matyáš a Adam. Poslední otázkou pak je, kdo to všechno platil. Během kariéry si společnými silami vydělali zhruba jeden a půl miliardy korun. Na tenhle byt tak měli za nějakých 110 dní. Podle našich informací je napsaný na Lucii Šafářovou, která ho i zaplatila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také