TopStar

10. března 2016 12:51

Michal Chalupa

P!NK si kopla do nahé Kardashianky: Co vzkázala všem ženám?

Vypadá to, že každý má co říct k nahé fotografii světové pseudocelebrity číslo jedna Kim Kardashian. Tu zveřejnila na svém Instagramu a vzbudila tím pobouření i vlnu solidarity nejen ve světě showbyznysu.

Vyzývavá nahota skrytá jen černými páskami na choulostivých místech rozpoutala debatu o tom, jestli je takové chování pro ženy vůbec důstojné, když se prodávají jen jako kus masa. Není divu, že se královny zlatokopek zastaly především dámy podobně orientované včetně nevlastní sestry Kylie Jenner, překvapivě sokyně Amber Rose nebo i Demi Lovato.

Mezi nejhlasitější odpůrce Kardashianské nahoty patří zpěvačka P!nk, která sama v minulosti pózovala nahá. Vzhledem ke svému blízkému vztahu k feministickým tématům si ve svém vyjádření na Twitteru příliš servítky nebrala, i když Kim přímo nejmenovala.

„Vyzývám všechny ženy na celém světě, aby používaly svůj mozek, sílu, pracovní morálku, jejich kouzlo, se kterým se narodily a mají jen ony. Nemusí to nutně vždy přinést takovou pozornost a peníze jako používání těla, pohlaví, prsou, zadků, ale ženy jako vy nepotřebují takový druh pozornosti.

V tichých chvilkách vycítíte něco hlubšího, než letmé vzrušení vyplývající z pozornosti, budete cítit něco, co se jmenuje hrdost a sebeúcta. Nenechte se zatlačit zpátky do jeskyně. Nikdy se nebudete muset hloupě sami sobě vymlouvat.“

Sdílejte článek
Štítky Instagram Twitter nahota Demi Lovato Kardashianky Nahý

Přečtěte si také