TopStar

21. června 2018 11:24

Ilona Blašková

Po čem ženy nebo muži touží? Zeptali jsme se našich celebrit!

Dámy? Pánové? Položili jste si někdy otázku - po čem ten druhý touží? Po čem touží muži? Po čem touží ženy? Jedna univerzální odpověď asi neexistuje, takže jsme zapátrali.

„Po čem ženy touží? Po krásném mladém inteligentním chlapci, ale takový chlapec už takového chlapce má,“ žertoval moderátor Petr Vágner. „Myslím si, že kdybych to věděl, tak bych vyhrál v loterii,“ tápal zpěvák Adam Mišík.

„Mě vždycky zajímalo, po čem ženy touží. A nedávno jsem narazil na odborný článek v Playboyi. Tak jsem se do toho začetl, ale pak jsem přišel na to že, je to o filmech pro dospělý. Takže nevím, po čem ženy touží,“ odpověděl reportér Matěj Rychlý. „Aby si nemuseli o všechno říkat, ale aby ten muž přišel a zeptal se: Nepotřebuješ s něčím pomoc? Nebo dneska ti to sluší! A toho se nedostává,“ řekla zpěvačka Lucie Vondráčková.

Po čem muži touží? „Muži touží po tom, aby měli pořád spoustu vlasů na hlavě, aby jim nevypadávaly, ženy naopak touží po tom, aby neměli celulitidu. Říká se, že muži mají pleš kvůli tomu, že ženy mají celulitidu, aby to bylo vyvážený,“ řekla Marta Jandová. „Po jiné ženské podle mě. Víš, když už je to dlouho, tak to podle mě každý chlap,“ prozradila Veronika Arichteva.

„Muži touží po tom, být úspěšní a mít vedle sebe ženu, která dobře vypadá, je vtipná, inteligentní, umí vařit a je prostě multifunkční. Ale takovou ženu nikdy nemůžou najít. Takže se musí smířit s tím, že takovou ženu nikdy nenajdou,“ řekla nám svůj názor moderátorka Eva Perkausová. „Na to přijdu v příštím životě, až budu muž,“ reagovala herečka Tatiana Vilhelmová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také