TopStar

14. února 2018 09:41

Po pěti letech opět spolu? Robert Pattinson a Kristen Stewart ze ‚‚Stmívání‘‘ bok po boku

Milostný příběh filmového upíra Edwarda a prosté dívky Belly pohltil i představitele těchto rolí Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. Jejich láska ale definitivně skončila před 5 lety, tehdy se pár rozešel. Není to ale tak dávno, co fotografové odchytili dvojici v jednom z losangeleských barů. A co tam dělala?

‚‚Byla jsem v baru a oslavovala narozeniny jednoho z mých přátel. A najednou do místnosti vešel Robert společně s Kristen. Já se najednou vrátila do studentských let a prožila své ‚‚stmívající‘‘ fantazie,‘‘ napsala na svém twitterovém účtu jedna z návštěvnic podniku v Los Angeles.

‚‚Bylo to zajímavé, sledovat je. Vypadali jako dva kamarádi, kteří utekli od celého světa a užívají si přítomnost jeden druhého,‘‘ pokračovala dívka. Jen o něco později se na Twitteru objevila další informace: ‚‚Ten pocit, když sedíš v LA v baru a najednou se před tebou objevuje Robert Pattinson a Kristen Stewart. Edward a Bella!‘‘

Připomeňme si, že Robert se s Kristen seznámil roku 2008 při natáčení ságy ‚‚Stmívání‘‘. filmový románek se rychle přenesl i do reálného života, ovšem roku 2012 došlo mezi zamilovanými k prvním neshodám. Poté, co si Stewart začala s režisérem filmu ‚‚Sněhurka a lovec‘‘ Rupertem Sandersem se dvojice rozešla. Po několika měsících ale Robert Kristen odpustil a dokonce ji požádal o ruku. Velmi záhy se ale dvojice rozešla definitivně.

Kristen se v současnosti schází s modelkou Stellou Maxwell a Robert se před nedávnem rozešel se zpěvačkou FKA twigs po tříletém vztahu. Nyní se mluví o tom, že si herec již našel novou partii. Kdo ví, zda to znovu není právě Kristen.


Přečtěte si také