TopStar

18. července 2013 16:50

Blanka Konrádová

Podhůrský chystá svatbu. Bude v srpnu!

Herec Zdeněk Podhůrský (54) je se svou přítelkyní Ilonou Andrejsovou (25) šest let, ale ona o svatbě zatím nechce vůbec slyšet. A tak aspoň letos ožení svého syna Davida. Svatba bude v srpnu.

Mladší syn Zdeňka Podhůrského Adam (25) z něj udělal před dvěma roky dědečka, když se mu narodil syn Tadeáš, svou partnerku si však nevzal. Nyní se ovšem žení jeho starší syn David. "O dalším přírůstku do rodiny ale zatím nic neříkal," podotýká Zdeněk. Sám totiž také přemýšlel, že by si ještě pořídil rodinu. I když na svou dlouholetou mladou přítelkyni Ilonu nijak netlačí.

"Říkal jsem si ale, že si svatbu nadělím k pětapadesátým narozeninám," upřesňuje. To bude příští rok v březnu, tak snad se mu podaří Ilonku do té doby přesvědčit. Mladá studentka pedagogiky právě slaví úspěchy ve své práci a tak se spolu prý moc nevidí. Ale Zdeněk je na ni pyšný: "Letos se věnovala jednomu chlapečkovi, kterého ve škole měli za retardovaného. Dostala ho na takovou úroveň, že měl na vysvědčení jen jednu dvojku, jinak samé jedničky," chlubí se.

Zdeněk ale také vůbec nezahálí. Většinu energie dává do projektu Číslo na Boha, který vymyslel pro nadaci Dobrý skutek. Nahrál stejnojmennou písničku a výtěžek z prodeje i z části koncertů se svou skupinou Underhill věnuje nadaci. Vydělaná částka jde vždy konkrétním nemocným dětem, které na léčbu potřebují finanční podporu.

"Pustil jsem se teď ještě do dalšího projektu Goodwill. Je na podporu poctivých podnikatelů, kterých u nás moc není, tak je chceme zviditelnit," přibližuje své další aktivity Zdeněk. Do politiky se ale rozhodně pustit nehodlá. I když videoklip "Je mi líto", který vyvěsil na YouTube, velmi trefně mapuje neutěšenou politickou situaci u nás.

Léto bude mít Zdeněk Podhůrský také pracovní. Pro zájezdové divadlo právě zkouší hru Hledání ztraceného ráje, kde je jeho partnerkou Ivana Jirešová.

-kon-

Sdílejte článek
Štítky Ivana Jirešová nadace svatba YouTube Zdeněk Podhůrský

Přečtěte si také