TopStar

5. srpna 2013 14:00

Blanka Konrádová

Podívejte se na největší kočky na Primě

Chcete vidět nejkrásnější ženy televize Prima? Jak by dopadla soutěž Miss TV Prima? Tady jsou naše tipy:

1. místo Miss TV Prima: Iva Kubelková

Herečka a moderátorka Iva Kubelková (36) začínala jako modelka. V roce 1996 se stala vicemiss České republiky a dokonce vyhrála i soutěž o nekrásnější česká ňadra. Chodila s hokejistou Jaromírem Jágrem nebo truckovým závodníkem Martinem Kolocem. Nyní žije s přítelem Ladislavem Doležalem a mají spolu dvě dcery: Natálii (8) a Karolínu (4). Krásnou Kubelkovou můžete na Primě vidět v seriálu Cesty domů, od září bude nově také uvádět TOP STAR magazín.

Nový vysílací čas TOP STAR magazínu je každé pondělí ve 21.45 na TV Prima.

2. místo – 1. vicemiss TV Prima: Markéta Hrubešová

Sexy herečku Markétu Hrubešovou (41) uvidíte v sedmé řadě seriálu Cesty domů, kde bude hrát dceru Veroniky Freimanové. S manželem Oscarem Čermákem (Pavel Kříž) má v seriálu dvě holčičky. Původně je prodavačka, ale vypracuje se až na majitelku malého butiku.

Ve skutečnosti je Markéta šest let vdaná za fotografa Davida Krause a mají spolu sedmiletou dceru Christel.

Herečka Markéta Hrubešová. Foto: FTV Prima

3. místo – 2. vicemiss TV Prima: Monika Leová

Letošní rok je pro modelku Moniku Leovu (21) opravdu úspěšný. Stala se Českou Miss Earth a nově také získala práci ve zpravodajství na Primě. S Tomášem Drahoňovským bude moderovat Odpolední zprávy.

Na Monice je na první pohled vidět, že má exotické předky. Její maminka je Češka, otec je vietnamského původu. Kromě modelingu a moderování studuje Fakultu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické.

Odpolední zprávy uvidíte už na podzim od pondělí do pátku v 17.40 na TV Prima.

Monika Leová a Tomáš Drahoňovský. Foto: Jiří Janoušek


Přečtěte si také