TopStar

19. července 2018 12:40

Ilona Blašková

Podivné páry v českém šoubyznysu!

U většiny párů v českém šoubyznysu je to jako přes kopírák. Modelky si hledají sportovce, herci žijí s herečkami, herečky s režiséry a zpěváci a zpěvačky randí s muzikanty. Čas od času se ale někdo od tohoto zaběhnutého vzorce odchýlí tím, že si vezme někoho, kdo není z branže. No ale pak jsou tady ještě páry, které se pohybují úplně mimo vzorec. Veřejnost se jim směje, ale oni se i přesto milují.

Na veřejné mínění nehledí a jdou hrdě proti proudu. I v českém showbyznysu jsou páry, které se snaží kritiku okolí ignorovat a nechávají se dál unášet svou láskou.

HANA GREGOROVÁ - ONDŘEJ KOPTÍK

Nad touto mileneckou dvojicí zůstává rozum stát. I poté, co jsme se od Ondřeje Koptíka dozvěděli snad všechny pikantnosti z jejich ložnice, vzala ho Hana Gregorová na milost. A užívá si život po boku svého zajíčka, který je o 32 let mladší.

Posted by Ondřej Koptík on Thursday, July 12, 2018

LUCIE GELEMOVÁ - FELIX SLOVÁČEK

Na slávě svého staršího partnera se snaží přiživit Lucie Gelemová. Felix Slováček se po jejím boku chová jako puberťák a často zapomíná, že mu je už 75 let a je dědečkem. Veřejně mluví, jak to mají s Lucií v posteli a jeho stále právoplatná manželka Dáda Patrasová tak má z ostudy kabát.

ELIŠKA BUČKOVÁ - JAKUB VÁGNER

Do rybářských sítí známého dobrodruha se překvapivě chytila modelka. Toto spojení už pár let vzbuzuje údiv a stále se čeká, kdy Elišku přestane život rybářovic holky bavit a půjdou z domu nejen pruty, ale i Jakub. Přece jen modelku v sobě nezapře a holínky v kombinaci s ledabylým stylem k ní moc nejde.

GABRIELA KOUKALOVÁ - PETR KOUKAL

Tady si možná říkáte, co je za problém? Na první pohled je to idylický pár, který spojuje láska ke sportu. Jenže jakmile Gabriela skončila s biatlonem, objevují se reakce, že je pouhou loutkou svého manžela a dělá vše tak, jak on píská. Naposledy se rozvířila debata, když Gabriela vydala knížku, ve které vypráví o prvním sexu, problémech s jídlem a s psychikou. Řada lidí viní právě jejího muže z konce její úspěšné kariéry.

KATEŘINA KRISTELOVÁ - TOMÁŠ ŘEPKA

Ti se tak dlouho hledali, až se našli. A co víc! Tento pár vzbudil pozornost i v zahraničí. Oba plní své sociální účty zaláskovanými fotografiemi, a jakmile je začnete kritizovat, razantně se ozvou. Zřejmě by se rádi staly českými Beckhamovými. Zatím ale plní novinové články, jako jeden z největších bizárů českého showbyznysu. Tak alespoň v něčem to prvenství mají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také