TopStar

25. dubna 2018 12:08

Podraz na Mareše! Přijde o své Ferrari?

Kazma opět udeřil. A pro tentokrát si vybral moderátora Leoše Mareše, který uzavřel začátkem měsíce sázku, že nesedne za volant jiného vozu, než trabantu. Leoš se celou dobu hrdinsky držel, ovšem Kazmova podpásovka mu úspěch narušila. A co se tedy stalo?

Leoš Mareš se rozhodl během jedné ze svých Ranních show uzavřít bláznivou sázku se svým kolegou Patrikem Hezuckým. Za cíl bylo dokázat, že zvládne jezdit pouze trabantem do doby svého koncertu 24. dubna v O2 areně. Kdyby sedl za volant jakéhokoli jiného vozu, musel by okamžitě a nenávratně odevzdat vlastníkovi svědecké fotografie své luxusní bílé Ferrari.

Mareše se snažil nachytat nejeden fotograf bulvárního tisku i fanoušek, který si chtěl zkrátka užít špetku luxusu. Nikomu se to ale nepodařilo, Leoš se poctivě držel a v trabantu, který si za ten měsíc vskutku oblíbil, jezdil i na plesy. Mohlo se zdát, že Leoš sázku vyhrál, ale včerejší ráno celou situaci změnilo. Moderátor se podělil o celý příběh na svém Instagramu. A věčně rozesmátý umělec pro tentokrát zadržoval slzy.

Kazma Kazmitch, hvězda internetového pořadu One Man Show, si na Mareše nachystal pořádnou past, které by se nevyhl v podstatě nikdo. Během své cesty do rádia měl moderátor projíždět kolem vážné dopravní nehody, během které měl osobní vůz zezadu narazit do multikáry naložené „nějakými kůly". Leoš se samozřejmě nemohl nezastavit a snažil se pomoci muži, kterému šlo v té chvíli o život. Prý mohl zraněnému pomoci tím, že sedne za volant a kousek zacouvá, aby nebyl muž zaklíněný zmíněnými kůly. Samozřejmě se jednalo o herce, kterého si Kazma najal, jen aby Leoš sedl za volant jiného auta.

‚‚Celý smysl sázky s trabantem byl, že musím jezdit měsíc jen v trabantu, a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem,‘‘ okomentoval Mareš situaci.

Podle operátorky byla sanitka již na cestě, Mareš se ale snažil být iniciativní a na výzvu, aby s vozem o pár centimetrů couvl samozřejmě okamžitě slyšel. Sedl tedy za volant a zařadil zpátečku. V ten moment se ale prý objevil Kazma s celým štábem a sdělil Marešovi, že sázku prohrál a jeho Ferrari teď patří One Man Show.

Mareš ale míní, že sázku neprohrál. ‚‚Kazma se po již zmiňované, fingované tragické dopravní nehodě se mnou opravdu během pondělka ještě dvakrát sešel, aby mě přesvědčil ke spolupráci na jeho show. Podle něj jsem sázku o ferrari prohrál. Já si to nemyslím,‘‘ tvrdí moderátor. Ve videu ale trvdí něco jiného.

Podle kolegy Patrika Hezuckého k porušení sázky rozhodně nedošlo. A co říkáte vy, bylo to z Kazmovy strany fér nebo Leoš sázku vyhrál?

Sdílejte článek
Štítky Ferrari Leoš Mareš Trabant Kazma Kazmitch Patrik Hezucký O2 Arena Praha

Přečtěte si také