TopStar

13. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Podruhé těhotná Ivanka Trump: Exkluzivní fotky z Říma!

Podnikatelka Ivanka Trump se na sociální síti pochlubila svou okouzlující rodinkou. I když do soukromí skoro nikoho nepustí, s fanoušky se o pár fotografií z rodinného alba přece jen podělila.

Jednatřicetiletá dcera Ivany Trump a Donalda Trumpa je v pátém měsíci těhotenství a požehnaný stav si velice užívá. V současné době tráví sluncem prozářené dny v Římě s manželem Jaredem Kushnerem a jejich dcerou Arabell Rose, které budou v červenci dva roky. Rodinka zatím stihla navštívit baziliku svatého Petra, Koloseum a kurz lekce pečení pizzy.

V dubnu se poprvé na Twitteru pochlubila, že s manželem čeká druhého potomka. „Jared a já jsme tak nadšení! Na podzim bude z Arabell velká sestřička! Děkuji za všechna vaše blahopřání,“ napsala na sociální síť Ivanka a připojila fotku ze sonografu, na které je vidět levá nožička druhého miminka. K těhotenství jí poté pogratulovalo více než 180 tisíc fanoušků!

Ivanka Trumpová chce mít velkou rodinu. „Ráda bych měla tři děti, možná i čtyři,“ prozradila magazínu Forbes. Její matka, bývalá česká lyžařka a modelka Ivana Trump, tak zřejmě bude šestinásobnou babičkou!

Krásná Ivanka se snaží propojit práci s rodinou, ale nemá ráda termín „byznys máma“. „Nesnáším tohle označení. Každá máma pracuje na plný úvazek. Je její věc, jak si svůj život zařídí, aby pak všichni byli šťastní. Já se snažím vždycky rozhodnout, co je v danou chvíli největší prioritou. Zda být s dcerou, nebo v práci,“ říká úspěšná byznysmenka.

„Poslední dobou se spíš věnuji rodině a práci nechávám na svých lidech. Myslím si, že teď je pro mě nejlepší být dobrou matkou. Před porodem Arabell jsem velmi těžce pracovala a prožívala stresy,“ říká. Po porodu se ale všechno změnilo. „Jakmile máte dítě, všechno se změní,“ tvrdí Ivanka, která díky mateřství jen kvete.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky rodina těhotenství Donald Trump Řím Ivana Trump

Přečtěte si také