TopStar

1. srpna 2013 15:30

Dagmar Dandová

Podzim na Primě bude mít STYLE – hvězdy jdou mezi vás!

Připravte se na to, že na podzim strávíte u televize mnohem více času. Televize Prima vám totiž přináší žhavé novinky, kvůli kterým se neodtrhnete od obrazovky.

Vybrali jsme pro vás ty největší hvězdy, na které se můžete těšit.

Tereza Pergnerová: VyVolení

Moderátorka Tereza Pergnerová se vrací na obrazovky ve čtvrté řadě nejpopulárnější reality show u nás. Vypadá lépe, než kdy předtím, a už se těší, až zase usedne do studia.

„VyVolení jsou součástí mého života. A tuším, že v této řadě bude všechno jinak. Svět se posunul o kus dál. Leccos se dá připravit, ale ostatní je dílem toho všeho kolem nás,“ řekla Pergnerová, která si nabídku na moderování VV promýšlela jen tři dny a pak na ni hned kývla.

„Ve vile se může stát mnoho nepředvídaných věcí. K VyVoleným to patří a nikdy to nemůže být stejné. Je to týmová práce a já jsem pyšná, že budu součástí týmu – součástí všech těch, kteří nejsou vidět, ale bez nich by to nešlo,“ dodala.

Pomáhat s moderováním jí budou Libor Bouček, Pavel Cejnar a Agáta Hanychová, která bude provázet Night-show.

Již od 12. srpna můžete vidět Zprávy z Vily, které budou každý den součástí zpravodajské hodiny na Primě. Všechno podstatné, co se během dne odehrálo mezi VyVolenými, budou střídavě moderovat VIP reportér Tomáš Kraus a moderátorka Monika Zajícová. Zprávy z Vily tak dočasně nahradí Reportéry na vaší straně.

Kdy a kde uvidíte VyVolené:

Prima:

úterý – volba

čtvrtek – výzva

pátek – duel

sobota – speciál

neděle – rekapitulace

Prima love:

každý den kromě neděle – rekapitulace

Lucie Bílá: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Zlatá slavice usedne opět do poroty populární talentové soutěže a to s moderátorem Leošem Marešem a slovenským producentem Jaro Slávikem. Lucie Bílá (47) se na soutěž velice pečlivě připravovala a v každém díle bude mít na sobě skvostné šaty.

„Nic není zadarmo a moje garderoba obnášela řekněme deset, jedenáct hodin nepřetržitého zkoušení a dolaďování. V žádném případě bych to nezvládla sama. Co se módy týká, potřebuju někoho, kdo jí opravdu rozumí. Vždycky jsem pracovala s těmi nejlepšími, ať je to Liběna Rochová nebo stylistka Sandra Žigová. Díky Talentu spolupracujeme vlastně už čtvrtý rok,“ uvedla Bílá.

Na čtvrtou řadu celosvětově nejúspěšnější talentové show všech dob se můžete těšit na obrazovce televize Prima už za několik týdnů!

Leoš Mareš: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT a QI

V talentové show se Leoš Mareš (37) objeví v nečekané roli porotce a v novém pořadu QI bude zase v pozici moderátora. Jako stálého hosta si Mareš vybral svého kolegu a přítele Patrika Hezuckého, takže o zábavu bude určitě postaráno.

„Při natáčení jsem se velice bavil. Pokaždé jsem si představil, že jsem divák u televizní obrazovky, a na co jsem se díval, to mě bavilo. Dokonce jsem první dny prohlašoval, že bych zrušil noční přestávky a natáčel klidně nepřetržitě,“ přiznal se Leoš Mareš.

Iva Kubelková: TOP STAR magazín

Krásná herečka a Vicemiss České republiky 1996 se stane moderátorkou oblíbeného magazínu o celebritách, který jejím příchodem dostane nový podtitul: Lifestylový magazín o českých hvězdách.

„Je to poprvé, kdy budu ve studiu sama. Vždy jsem kolem sebe měla hosty a byla jsem zvyklá na přímou interakci. Víte, z moderátorského pohledu je TOP STAR magazín taková šlehačka na dortu, takže si myslím, že cokoli nového mně tato práce přinese, bude to příjemné,“ těší se na moderování Iva Kubelková, která se bude také i nadále objevovat v seriálu Cesty domů jako doktorka Alice Dvořáková.

Nový vysílací čas TOP STAR magazínu je každé pondělí ve 21.45 na Primě.

Zdeněk Pohlreich: Vaří celé Česko

Svérázný šéfkuchař se objeví ve výjimečné kuchařské live show a poprvé pojede „naživo“. Společně s ním si vždy v každé epizodě připravíte tříchodové menu, a to v průběhu 60 minut. Pořad vznikl na základě show Cookalong, kterou v Anglii uvádí populární Gordon Ramsey.

„Těším se na tu akci, improvizaci a i ten adrenalin. Strach nemám, v kuchyni si docela věřím. Doufám, že se to bude líbit a lidi budou koukat,“ smál se Zdeněk Pohlreich.

Vaří celé Česko se bude vysílat živě na Primě vždy v sobotu ve 20.15

Roman Zach: Cesty Domů II

Charismatický herec se objeví jako státní prokurátor Hynek Kenigr v sedmé řadě oblíbeného seriálu Cesty domů. Ztvární cynika, který přišel o první ženu, a druhá ho sedřela z kůže.

„Moc si nedovedu představit, co člověk musí nosit v sobě, aby byl takhle cynickej a usadil každého, kdo mu chce pomoct. Hynek k tomu všemu ale má důvod, něco skrývá,“ řekl Roman Zach.

Veronika Freimanová: Cesty Domů II

Další novou postavu v seriálu je soudkyně Simona Kenigrová. Rázná žena, která se kvůli svým blízkým vzdává kariéry. Loučí se s nabídkou stát se ústavní soudkyní a vrací se do Hradiště.

„Simona si dokáže poradit s pracovními starostmi, ale pomáhá řešit i trable svých už velkých dětí. Všechno dovede zvládnout s grácií a trochou sarkasmu. Ne vždycky má pravdu, přesto si ji ale většinou prosadí. Její jednání chápu, takové postavy se mi dobře hrají,“ uvedla Veronika Freimanová.

Jan Kraus: Show Jana Krause

Oblíbený herec a moderátor bude opět uvádět svou talkshow. Samozřejmě na vás čekají zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného Jana Krause.

Premiérovou čtvrtou řadu Show Jana Krause uvidíte každý pátek večer na Primě!


Přečtěte si také