TopStar

17. dubna 2018 12:53

Jiří Kubeš

Pokoříte mistra? Přijďte poměřit síly na Prima run!

Moderátor Zpráv na Primě a olympijský vítěz Roman Šebrle je patronem běhu Prima Run. Na klání už poctivě trénuje a zbývá mu jen pár týdnů. Vypukne to v sobotu 12. května od jedné hodiny odpoledne v pražské Stromovce a závodit s ním může přijít každý.

„Letos přemýšlím, že bych běžel i se svými dětmi, ale ještě nevím,“ směje se Roman. Loni s ním na trati byli kolegové z Primy Petr Vágner, Michal Kavalčík a také Eva Perkausová, se kterou teď moderuje Zprávy. Letos se přidá například Monika Leová a další. Trať pro dospělé je dlouhá pět kilometrů. Romanův osobní rekord je ale čtyřnásobně větší.

„Nejvíc jsem uběhl půlmaraton minulý týden, do víc bych asi nešel, protože přeci jen dvacet jedna kilometrů už opravdu hodně a na tom patnáctém kilometru už se to začne lámat,“ prozradil Roman s tím, že denně cvičí, běhá a trénuje golf.

Teď také konečně prozradil, jak vznikla jeho nahá fotografie z Alp. „Byl jsem v sauně, byly tam krásný panoramata, ty Alpy, tak jsem si řekl, proč se nevyfotit,“ směje se Roman.

Informace k závodu najdete na www.prima-run.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také