TopStar

28. července 2013 07:50

Dagmar Dandová

Pokračování seriálu Akta X: Už bude jen film

Jeden z nejúspěšnějších seriálů devadesátých let, který vynesl slávu herečce Gillian Anderson (44) a Davidu Duchovnymu (52), by se podle obou aktérů mohl vrátit na obrazovky už jen jako film.

Herci se kvůli kulatému výročí seriálu opět potkali, a to v kalifornském San Diegu. Právě tady se totiž konal festival fanoušků komiksů a sci-fi Comic-Con. Důvod? Přesně před dvaceti lety se na obrazovce poprvé objevili agenti Dana Scully a Fox Mulder.

Natáčení nových dílů seriálu ale herečka vyloučila. „Neměla bych na natáčení čas, ale bylo by skvělé, kdyby aspoň vznikl film. Rozhodně by v něm byla i romantika a agenti FBI by se spolu vyspali,“ spekuluje Gillian Anderson.

Kultovní seriál se natáčel od roku 1993 až do roku 2002. Dvojice Dana Scully a Fox Mulder se spolu objevila ještě v jednom videofilmu, ve dvou televizních a dvou celovečerních snímcích z let 1998 a 2008. Poté se herec skvěle zapsal coby spisovatel Hank Moody v seriálu Californication. Anderson zase hraje policejní agentku Stellu Gibson v televizním seriálu The Fall.

Agenti FBI Mulder a Scully jsou odhodláni přijít všem záhadám na kloub, a to vždy každé úterý ve 21.50 na Prima Cool.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky FBI seriál obrazovka agent

Přečtěte si také