TopStar

23. října 2013 15:12

Policie ve Vile. Vyšetřuje krádež, viníkovi je na stopě

Všechna data vztahující se k reality show VyVolení – fotky, videa a další materiály – nemá u sebe náš on-line tým ve Vile, ale zloděj. Krádež vyšetřuje Policie ČR. Vina není na naší straně, přesto se za dočasné potíže na našich internetových stránkách všem divákům a fanouškům omlouváme.

Během včerejší noci byl z budovy, ve které sídlí štáb VyVolených, ukraden externí disk – zařízení, v němž se shromažďují veškerá data včetně fotek, videí a dalších zásadních materiálů, které v redakci internetových stránek VyVolených potřebujeme a které jsou pro tvorbu webu naprosto stěžejní! Odcizením tohoto hardwaru máme proto dnes velmi znesnadněnou práci.

Vzhledem k velké finanční ztrátě i k velice citlivým datům, která se na disku nacházela a která by se dala zneužít, byla na inkriminované místo činu přivolána Policie ČR. Příslušníci provedli patřičné kroky k vyřešení krádeže.

Zcizení externího disku výrazně poškozuje on-line sekci televize Prima.

Vzhledem k tomu, že byl z místnosti plné počítačů odcizen pouze jeden disk, je nasnadě, že měl tento čin především poškodit on-line stránky VyVolených!

Sdílejte článek
Štítky krádež VyVolení

Přečtěte si také