TopStar

7. ledna 2018 10:00

Polonahé babičky: už nejsou mladice a stejně se chtějí svlékat!

‚‚Nahý outfit“ vyvolal v dnešním roce na červených kobercích mnoho bouřlivých reakcí. Odhalených šatů si užívají nejen krásky jako Jennifer Lopez či Beyonce, ale i ženy, u kterých bychom to nečekali. Připomeňme si některé z padesátnic a starších, které nám ukázaly víc než je v jejich věku vhodné.

Madonna

Osmapadesátiletá popová diva byla vždy zastáncem sexy outfitů a názoru čím méně, tím lépe. Provokativní looky ji provázely začátkem kariéry i největším rozmachem. Ani dnes tomu ale není výjimkou a hvězda se stále cítí jako dvacítka. Madonna by se měla inspirovat někým ze své generace, třeba by pak nepůsobila jako lascivní žena pokročilého věku, ale jako pravá dáma.

Cher

Jednasedmdesátiletá zpěvačka je přesným opakem Madonny. V mládí nosila střídmé a elegantní oblečení, na stará kolena se ale rozhodla užít zbývající roky dosyta a předvést svou fantastickou figuru. Bezesporu vypadá Cher atraktivně, ale obličej se zbytkem vzhledu nejde dohromady. Není třeba to tolik přehánět a figuru může ukázat i jinou cestou.

Bai Ling

Tahle herečka je právem označována za jednu z nejskandálnějších hvězd současnosti. Bai Ling se sice může pochlubit (bez příkras) perfektními křivkami, tu však demonstruje způsobem, že chodí zkrátka téměř nahá. Zde by byly alespoň outfity Madonny či Cher na místě.

Debbie Harry

Nenahraditelná dvaasedmdesátiletá vokalistka skupina Blondie se jako pravá rocková hvězda nezabývá názorem ostatních. A už vůbec ne, co se o ní říká z hlediska jejích outfitů. Dodnes se zpěvačka nebojí na veřejnosti ukázat v síťovaných punčocháčích, mini a korzetech.

Kris Jenner

Málokdo z klanu Kardashian-Jenner nemiluje krátké mini a odhalené outfity. Stejně je na tom matka jedné z nejznámějších rodin Ameriky, jednašedesátiletá Kris Jenner. Televizní hvězda s radostí předvádí své křivky a miluje se objevovat na veřejnosti v průhledných kusech.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé Jennifer Lopez Madonna Cher Blondie Debbie Harry Kris Jenner

Přečtěte si také