TopStar

1. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Pomozte Bagárové! Nemá ji kdo políbit

Zpěvačka Monika Bagárová se ve svých osmnácti letech zařadila po bok takových hvězd, jako je Ilona Csáková, Petra Janů, Leona Machálková, Marie Rottrová nebo Hana Zagorová. Na jedenáctém ročníku hudební show Královny popu společně s nimi zazpívá v karlínském divadle hity 60.–90. let.

"Je mi ctí, že mohu být mezi takovými hvězdami, a že mě pan Sidovský oslovil do projektu Královny popu. Zatím jsem si královsky šťastná připadala naposledy při výletu do New Yorku, kde jsem byla již po čtvrté. A teď se také královsky cítím, když mám na sobě tak krásné šaty, které mi vybral můj stylista Lukáš Macháček," řekla Bagárová, která aktuálně řeší problém, s kým se dnes bude líbat.

"Užívám si jaro, dívám na rozkvetlé stromy a nabíjí mě to pozitivní energií. Akorát není nikdo, kdo by mě pod třešní políbil, takže dnešní den asi prožiju úplně normálně."

Bagárová je od rozchodu se zpěvákem a tanečníkem Benem Cristovaem oficiálně single a rozhodla se soustředit jenom na kariéru. Takže žádní chlapi, jen práce!

-dad-


Přečtěte si také