TopStar

11. května 2018 09:03

Pořádný trapas: Enrique Iglesias v Praze nadšení rozhodně nesklidil

Španělský sexy muzikant Enrique Iglesias (43) před pár dny vystoupil v pražské O2 areně. Hned dvakrát. A se svým perfektním tělem předvedl i pěvecké nedostatky. Fanoušci se sice na svého idola těšili, po koncertu byly ale obličeje mnohých protáhlé, protože Iglesias zpíval na half-playback. No, vypadá to, že Enrique se o velkou část zázemí svých fanynek připravil.

Enrique Iglesias je sice sexy chlap s rodinnými hodnotami, to ale neznamená, že má i jiné kvality. Alespoň ty hudební pokulhávají. Když běhal Enrique po pódiu, jako kdyby si potřeboval odskočit na toaletu a zvláštními pohyby rukou vzýval sál k tanci, tak občas zapomněl, že má mikrofon mimo pusu nebo ho úplně nechává na stojanu. Nebýt bubeníka a sličné zpěvačky, kteří toho zazpívali mnohem více než hlavní hvězda, fanoušci by si za koncert zaplatili v podstatě zbytečně, protože zvuk z reproduktorů může každý poslouchat i doma.

I když nešlo o hudební zážitek, show to rozhodně byla. Enrique měl perfektně propracovanou laserovou show s projekcemi a sám se věnoval fanouškům na sto procent. Fotil se s nimi, komunikoval se sálem a tahal některé vyvolené na pódium. I když Enrique a jeho zpěv relativně zklamali, pohled na šarmantního krasavce stál za to.

Enriqueho to ale vůbec nemusí trápit, protože v součanosti je pro něj nejzásadnější rodina. Dvojčata Lucy a Nicolas se slavnému zpěvákovi a jeho milé Anně Kournikové narodila 16. prosince v Miami, a že to bylo pořádné překvapení. Do té doby média vůbec nevěděla, že dvojice dítě čeká, natož hned dvě! ‚‚Byli v kontaktu jen s rodinou a svými nejbližšími. Celkově tento pár vede dost uzavřený styl soukromí, média nemají šanci,“ nechal se slyšet blízký přítel obou z dvojice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také