TopStar

15. února 2014 15:19

Lucie Průchová

Porotce X Factoru Simon Cowell: Šok na Valentýna, překotný porod jeho prvního potomka!

Simon Cowell a jeho přítelkyně Lauren Silverman přivítali na svět svého synka na svátek všech zamilovaných, na Valentýna! Lauren Silverman (37) porodila Simonovi (54) chlapečka, který vážil necelá tři kila. Narodil se nečekaně o 14 dní dříve, v 17.45 14. února.

Chlapeček se narodil v nemocnici Lenox Hill, kde rodila i Beyoncé. Pokoj zde může stát až 1700 dolarů na noc. Když se budoucí tatínek dozvěděl, že je jeho první dítě na cestě, vynechal páteční konkurz britského Talentu v Londýně a snažil se chytit první možný let do New Yorku.

Ostatním porotcům soutěže Davidu Walliamsovi, Amandě Holden a Aleshe Dixon poslal zprávu, v níž stálo: "Je mi líto, že nemůžu být dnes s vámi. Můj syn se rozhodl přijít na svět dříve. Přenechávám vám tu velkou zodpovědnost najít nějaký velký talent. Dnes to musíte zvládnout beze mě. "

"Je pojmenován po tátovi": řekl porotce X Factoru Simon Cowell na svém Twitteru. Novorozeného syna Erica totiž pojmenoval po svém zesnulém otci, kterého zbožňoval a vzdal mu tímto hold. Dále uvedl: “Jsem velmi rád, že se náš Eric narodil zdravý a musím říct, že je krásný.” Cowell se do nemocnice dostal v čas a celou dobu porodu byl své Lauren po boku.

-lup-

A kdo vlastně je, Simon Cowell:

Simon Cowell se narodil 7. 10. 1959 v Anglii. Je anglický herec, producent, porotce a spisovatel. Je hlavním porotcem v X Factoru a podobných soutěžích na hledání talentů. Jeho společnost zastupuje hvězdy, mezi které patří Westlife, Leona Lewis One Direction a mnoho dalších. Bývá označován jako jeden z nejpřísnějších porotců na světě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také