TopStar

30. srpna 2013 06:30

Dagmar Dandová

Potřebujete zhubnout po svátcích? Braňo Polák sundal 10 kilo. Jak to udělal?

Herec a zpěvák Braňo Polák (40) neuvěřitelně zhubnul. Bývalý člen chlapecké skupiny A-TAK měl vždycky sportovní postavu, ale nyní je vyloženě hubený. Není nemocný?

TIP Prima-Style.cz: Dívejte se dnes na VIP Zprávy od 19:50. V reportáži uvidíte další osobnosti, které shodily váhu. Jsou to mnohdy obrovské rozdíly!

„Ale nejsem, jen jsem začal běhat. Každý den uběhnu 10 kilometrů a kila jdou dolů sama. Dělám to hlavně kvůli fyzičce. A navíc je to skvělý relax. Určitě to taky vyzkoušejte a jděte někam do lesa,“ radil nám Polák, kterého můžete vidět v muzikálech Děti ráje nebo Dívčí válka.

A není sám, kdo rád běhá. Kromě Poláka se nám svěřila i modelka Kateřina Sokolová (24), jak se udržuje v kondici: „Začala jsem běhat, to mě docela chytlo. Denně uběhnu čtyři až šest kilometrů, záleží na tom, jak jsem zrovna ve formě,"přiznala se Miss České republiky z roku 2007.

To herec Jan Tříska objevil kouzlo běhání už před 34 lety. „Chodím si zaběhat každý den. Opravdu! Tři sta šedesát pět dní v roce. Běhám kdekoliv, i když hodně cestuji. Člověk se pak cítí mnohem lépe a udržuje si váhu,“ řekl představitel učitele Igora Hnízda ve filmu Obecná škola.

Běhu propadla i herečka Ivana Jirešová: „„Běh patří mezi mé nejoblíbenější sporty. Není nad to ráno si přivstat a jít si zaběhat na čerstvý vzduch,“ uvedla a dodala, že nezná lepší relaxaci po náročném dnu.

I hvězdy ze seriálu Cesty domů rády běhají. Charitativních závodů v běhu se pravidelně účastní Viktor Limr, Kamila Špráchalová, Adam Mišík a nebo Pavla Vitázková.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také