TopStar

28. února 2018 11:20

Jiří Kubeš

Potvrzeno! Eva Perkausová novou tváří Zpráv FTV Prima

A je rozhodnuto! Novou moderátorskou tváří Zpráv FTV Prima je Eva Perkausová. Ve velké zpravodajské televizní premiéře se vám s Romanem Šebrlem představí poprvé v sobotu 3. března v 18.55 ve Zprávách na Primě.

Hodně se o tom spekulovalo. Některé servery už polemizovaly o tom, že nástupkyní Gábiny Laškové bude právě Eva Perkausová. V té době ale ještě nebylo rozhodnuto. Teď je ale už vše jasné.

Jak se Eva připravuje?

Eva Perkausová se na svou velkou premiéru poctivě připravuje na soukromých hodinách rétoriky. Moderování hlavní zpravodajské relace považuje za svůj další profesní posun.

„Trénuju a hlavně musím trénovat vážnější roli a seriózní výraz. Přirozeně se ráda směju a jsem temperamentní, ale přeci jen ve zprávách musím mít seriózní projev. Snažím se s novou rolí a projevem, které zpravodajství vyžaduje, sžívat,“ řekla Eva.

Olympijský vítěz a rekordman Roman Šebrle moderuje hlavní zpravodajskou relaci od června 2014. „Budou to výborné zprávy, zajímavá změna. Eva je skvělá, takže nemám strach, že by to nezvládla nebo že by to neklapalo. Už se na naše první společné vysílání v sobotu moc těším,“ prozradil moderátor. „Roman je olympijský vítěz – ještě dřív, než nastoupil na Primu, jsem o něm věděla. Ale nikdy by mě nenapadlo, že budu s ním, olympijským vítězem, ve zprávách, to ani ve snu. Důležité také je, aby si moderátorská dvojice sedla, a my si s Romanem rozumíme,“ doplnila Perkausová.

Poprvé v sobotu 3. března v 18.55 na Primě

Eva Perkausová je mladá, krásná, sexy žena. Za dobu svého působení na Primě její obliba u diváků a fanoušků stále stoupá. Živé vysílání perfektně zvládala už v minulém roce, kdy začala moderovat denní Top Star. Nyní je čas, aby se profesně posunula na nejvyšší metu, tedy zpravodajství, které patří k nejsledovanějším pořadům televize. Mezi oběma moderátory je vidět neopakovatelná chemie a kouzlo. Věříme, že tato dvojice dodá Zprávám pořádnou jiskru, nebude to však na úkor serióznosti a podání.

Zprávy FTV Prima s novou dvojicí sledujte poprvé v sobotu 3. března v 18.55 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také