TopStar

31. ledna 2018 14:15

Jiří Kubeš

Potvrzeno! Jaromír Jágr bude hrát za Kladno

Už je to definitivní a černé na bílém! Jaromír Jágr se vrací do Česka, aby posílil řady svého klubu na Kladně. Těší se na něj doslova celý národ. Nejvíc, ale jeho budoucí spoluhráči na kladenském ledě.

Ať už zkušení bardi nebo mladá krev, kladenští spoluhráči se Jardy nemůžou dočkat. Adam Kubík, který hraje za juniorský team, prozradil: „Je to můj vzor odmalička a zahrát si s ním by byl splněný sen!“ Vzorem byl i pro Jurije Repe, obránce za Rytíři Kladno. Pro něj jde o něco zvláštního a speciálního. Doufá, že to klubu pomůže. V to samozřejmě doufá i současný trenér Pavel Patera a dodává, že půjde o velký divácký boom.

Zatímco v Kladně chystají uvítací oslavy, v Calgary se včera s hokejovým matadorem loučili. V klubu NHL se shodli jednohlasně. Jágr byl pro tým obrovským přínosem. „Myslím si, že je to opravdu nešťastné. Když byl zdravý, tak tady dominoval.“ prohlásil Glen Gulutzan, trenér Calgary Flames. Pro spoluhráče, útočníka Michaela Frolíka je Jágr legenda. Je si jistý, že naplní hodně hal.

Jarda je ale jedno velké tajemství. Zatím nikdo netuší, jestli nastoupí už zítra ve večerním zápase. Nebo zda ho diváci uvidí až v sobotu v Benátkách nad Jizerou. Mluvčí Rytířů Kladno Vít Heral pronesl, že Jardovo cesty jsou jako vždy nevyzpytatelné.

Ani tentokrát neporušil svoje pravidlo: Nikomu nic neprozradím a radši překvapím. O stěhování z Calgary mlčí i jeho přítelkyně Veronika Kopřivová. Své fanoušky na Instagramu dokonce musela požádat, aby jí dotazy na Jardův návrat neposílali.

Autor: Ilona Blašková

Sdílejte článek

Přečtěte si také