TopStar

27. ledna 2018 17:00

Pouliční styl: Christina Aguilera po dlouhé době provětrala své přednosti

Zpěvačka Christina Aguilera (37) si v poslední době oblíbila všelijaké pokrývky hlavy. Je to teprve pár hodin, co se na veřejnosti objevila v nepřehlédnutelném červeném baretu. Fanoušky však nezaujala ostře rajčatová barva, nýbrž zpěvaččin dekolt. A že je Christina nepotěšila. Uživatelé sociálních sítí si začali stěžovat, že má kráska nejlepší roky už za sebou.

Hvězdná zpěvačka se vydala do jedné z restaurací Západního Hollywoodu, kde si jí okamžitě všimli paparazziové a sama Aguilera se objektivům nebránila. Na večeři si herečka vybrala volný černý kostýmek s bílými proužky, sandále tělové barvy a malou bílou čtvercovou kabelku ve stylu dvacátých let. Sako si Christina oblékla na nahé tělo a tím dodala důraz na svůj (velmi hluboký) dekolt.

Zvlášť si zaslouží pozornost doplňky, kterými blonďatá kráska celý outfit doladila. Díky bílým masivním naušnicím vypadala hvězda stylově a šik zároveň. Kabát, který měla ledabyle přehozený přes ramena, svědčil o tom, že počasí v Los Angeles a jeho okolí není úplně příznivé.

Co se týče make-upu, Aguilera zvolila klidné pastelové tóny a spíše se hodil na denní líčení než na pompézní večeři. Perfektně ale doplnil celý Christinin look a módní kritici jí tak neměli co vytknout. I přesto se ale našli fanoušci, kteří zpěvačkou nadšeni nebyli. U fotografií na sociálních sítích se objevovaly komentáře, kam zmizel Aguileřin napěchovaný dekolt, a že s tímhle by si měla rozmyslet absenci podprsenky.

Fanoušci ale nejsou nespokojeni jen s Christininým hrudníkem. Nejvíce je vytáčí, že zpěvačka od roku 2012 nevydala žádné album a její repertoir je stále stejný. Ta však zmínila, že deska je na cestě a bude úplně jiná než všechny dosavadní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také