TopStar

22. března 2018 08:25

Pouliční styl Evy Mendes! Co na sexy čtyřicítku říkáte?

Herečka Eva Mendes (44) netěší své fanoušky často svými zjevy na veřejnosti. Pro tentokrát ale udělala výjimku a nebylo možné se od její krásy odtrhnout, ostatně jako vždy. Paparazziové odchytili Evu, když se chystala na prezentaci vlastní nové kolekce obuvi. Líbí se vám její extravagantní podoba?

Před nedávnem začala Eva Mendes spolupracovat s módní značkou New York & Company. Svou novou kolekci se rozhodla odprezentovat tím nejlepším způsobem - vzít si kusy oblečení na sebe! Pro tentokrát zvolila modrobílý overal s perfektně vyladěnými doplňky.

Na filmové divě byl tmavě modrý overal s bílými puntíky. Média ho již zvládli srovnat s pyžamem. Přes něj přehodila herečka šedý volný kabát a originální bílou obuv s tkaničkami a bordó podpatkem. Jako zásadní doplněk zvolila hvězda masivní tmavou modrou kabelku, gigantické sluneční brýle a kruhové naušnice. Jak je tomu u Evy tradicí, nezapomněla na klasický šátek, který si ovázala kolem hlavy.

Je zajímavé, že teprve před pár dny zveřejnila Eva fotografii na Instagramu ze svého domu a předvedla tím svůj domácí look. Široký úsměv, nedbale učesané vlasy a minimum doplňků. Když fanoušci spatřili tuto fotografii, řekli si, že má Eva pěkné pyžamo a rozhodně nepředpokládali, že by se mohlo jednat o designovou věc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také