TopStar

11. června 2018 08:55

Pouliční styl Iriny Shayk! Jakto, že je stále tak zatraceně sexy?

Modelka Irina Shayk (32) si pro tentokrát vyrazila do ulic New Yorku. A fotografové samozřejmě neotáleli. Je pravda, že novináři jsou na krásku, jejího partnera Bradleyho Coopera i jejich ratolesti, stále více nalepeni. Hvězdný pár v současnosti zkrátka prožívá stoprocentní mediální pozornost.

Pro tentokrát zvolila Irina volnou blůzu výrazně modré barvy a světoznámou kabelku Birkin, která perfektně ladila. Jako třešničkou na dortu doladila svůj outfit kráska černou obuví na nízkém podpatku. Nechyběly ani tradiční doplňky - masivní sluneční brýle a samozřejmě prsten, bez kterého se Irina nehne ani do obchodu.

Poprvé se na veřejnosti objevila supermodelka s luxusním prstenem v dubnu. Právě tehdy se veřejnost dověděla, že si bude svého současného partnera, hollywoodského herce Bradleyho Coopera brát. Všichni začali okamžitě spekulovat, kdy by mohlo ke svatbě dojít. Mnozí dokonce tvrdí, že se dvojice už dávno vzala. Ani Irina, ani Bradley ale spekulace prozatím nekomentovali.

Připomeňme si, že před nedávnem se ruská modelka stala matkou, když se jí narodila dcerka Lea De Seine. Pouhé dva měsíce poté se znovu objevila na přehlídkových molech. Od té doby má čerstvá maminka ještě více nabídek k reklamním kampaním a módním přehlídkám. Na těchto přehlídkách hvězda dokázala, že i po porodu neztratila ze svých sexy křivek ani špetku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také