TopStar

19. ledna 2018 11:04

Pouliční styl Jennifer Lopez: Jak se vám líbí tahle sexy padesátka?

Jennifer Lopez (48) si na svém zevnějšku i zdraví dává pořádně záležet. Pravidelně se věnuje sportu, dává si pozor na zdravou stravu a v neposlední řadě nezapomíná na návštěvu kosmetických salonů. Před pár hodinami byla kráska vyfocena, když vycházela z wellnessu v Miami, kde nyní tráví dovolenou se svým vyvoleným Alexem Rodriguezem.

V krátkém bílém topu, béžových legínách a teniskách se hvězda zmohla na velkou parádu. Takhle vycházela Jennifer z hotelu, kam si zašla na několik příjemných a zároveň zdravých procedur, a poté si zašla na svačinu. Svůj sportovní look doladila Lopez bílou koženou kabelkou, masivními slunečními brýlemi a jejími oblíbenými kruhovými naušnicemi.

Nejde zapomenout na to, že v současnosti je vyvolená baseballisty Rodrigueze ve fantastické formě. Její břišáky a vypracované pozadí, kterému věnuje každodenně mnoho času, aby vypadalo tak, jak vypadá, je toho důkazem. Možná je to právě proto, že se snědá kráska chystá k jedné z nejdůležitějších událostí svého života – svatbě. A k té podle západních médií může dojít ze dne na den!

Jennifer nejednou zmínila, že posilovnu nenávidí. I přesto má hvězda tu vůli a navštěvuje ji několikrát do týdne. ‚‚Trénovat není vůbec lehké, musím to podstupovat několikrát týdně. Přitom sport nenávidím jako každý jiný. Když si ale zacvičím, celkově se začnu cítit mnohem lépe,“ nechala se v jednom ze svých rozhovorů slyšet herečka.

Místo tréninků by hvězda Hollywoodu raději trávila čas se svým milým. Není to tak dávno, co společně pár oslavil vánoční svátky i Nový rok. Jak bude tahle dvojice pokračovat? Nechme se překvapit!

Sdílejte článek
Štítky Jennifer Lopez wellness sport Miami

Přečtěte si také