TopStar

28. ledna 2018 09:10

Pouliční styl Mily Kunis! Podle studentů se tahle kráska stala Ženou roku

Není to tak dávno, co se herečka Mila Kunis (34) stala podle studentů Harvardovy Univerzity Ženou roku. Nyní se dostala před objektivy fotografů v ulicích Los Angeles, když vystupovala ze svého auta. Podle všeho byl na zadních sedadlech i její roční synek Dimitri. A jak to Mile slušelo?

Hvězda filmu ‚‚Matky na tahu“ na sobě měla černé úplé džíny, bílé basic tričko, bundu olivové barvy a černé klasické boty. Na tuto procházku se krásná brunetka vydala bez make-upu a místo toho kladla důraz na svou perfektní manikúru v podobě ostře červených nehtů.

Minulý víkend se fotografům podařilo vyfotit Milu v Los Angeles také. Pro tentokrát ale v úplně jiné situaci. Herečka se spolu se svým mužem Ashtonem Kutcherem účastnila Pochodu za ženská práva, který se pořádal kvůli genderové nevyváženosti ve společnosti.

Divadelní společnost Harvardovy Univerzity The Hasty Pudding Theatricals uskutečnilo ceremonii každoročního vtipného předávání cen. Předávanou cenou byl zlatý hrnek s pudingem, který vyhrává rok od roku Žena roku. V roce 2018 se této poctě dostalo právě Mile Kunis.

Na její počest byl uspořádán pochod, poté byla herečka pozvána na oběd a nakonec došlo k samotnému předávání. Právě předávací ceremonie proběhla v komickém duchu. Mile studenti nabídli zúčastnit se humoristické scénky a přede všemi zarapovat. Vtip byl v tom, že před tím se hvězda měla nadechnout z héliového balónku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také