TopStar

14. dubna 2018 12:50

Pouliční styl Penélope Cruz: Tipli byste jí přes 40?

V Madridu proběhlo předávání cen Adoptive Son, kdy se vítězem stal španělský scenárista Pedro Almodóvar. Pogratulovat mu přijela i herečka Penélope Cruz a to si fotografové nemohli nechat ujít. V ulicích své domoviny Penélope nadšeně pózovala a s úsměvem předvedla elegantní outfit. Co na ni říkáte?

Kdyby si na sebe herečka nevzala vrchní díl módního domu Versace s barevným potiskem, mohl by být její outfit ve stylu total black. A volba právě značky Versace nebyla náhodná. S ní spojuje Penélope nejen dlouholeté přátelství, ale i kinematografie. Cruz si totiž zahrála Donatellu Versace ve druhé řadě seriálu ‚‚American Crime Story‘‘, který pojednává o smrti Gianniho Versaceho.

Podle slov Penélope se sama Donatella nechala slyšet, že Cruz je ideální volbou na její ztvárnění a rozhodně celý koncept pořadu schvaluje. A právě nynější hereččin outfit dokazuje, že přátelství mezi návrhářkou a krásnou Španělkou pokračuje.

Není to ale jediný současný filmový počin Penélope. Do kin se bezhlavě řítí nový snímek o legendárním narkobaronovi Pablo Escobarovi, kterého ztvární charismatický Javier Bardem. No a právě po jeho boku spočine žhavá tmavovláska Penélope Cruz, mladá novinářka a televizní celebrita, která se do jednoho z nejobávanějších zločinců všech dob zamiluje. V českých kinech se snímek objeví 31. května letošního roku. A že to bude pořádná jízda.


Přečtěte si také