TopStar

13. ledna 2018 09:00

Pouliční styl: Sarah Jessica Parker se promenádovala v New Yorku jako pravá hvězda

Před pár dny se seriálová Carrie ukázala na červeném koberci při předávání Zlatých glóbů. A vypadala fantasticky. Šaty módního domu Dolce & Gabbana jí sedly jako Popelce ztracený střevíček. Včera se zas hollywoodská herečka objevila v ulicích chladného New Yorku a potvrdila, že smysl pro módu jí rozhodně nechybí. Posuďte sami!

Není to tak dávno, co se herečka Sarah Jessica Parker stala hostem Večerní show Stephena Colberta. Pro tuto událost se rozhodla obléci jako pravá hollywoodská hvězda a zvolila černé elegantní šaty s bílým límečkem, černé strohé sako a stříbrné lodičky. Doladila celý outfit sametovou kabelkou modré barvy a hojným počtem doplňků – prsteny měla Parker skoro na každém prstu.

Počasí v New Yorku na tak lehký obleček rozhodně není, zataženo, místy oblačno a celkem silný vítr, nemluvě o teplotách, které málem dosáhly nuly. Ale jak je známo, krása vyžaduje oběti a hereččin vydařený outfit je toho důkazem!

Parker si je svého vkusu a toho, že na svůj věk fantasticky vypadá, velmi dobře vědoma. Rozhodla se tedy svůj cit pro módu zpeněžit a vynesla na trh vlastní kolekci obuvi. Ta má od roku 2014 takový úspěch, že se prodává stále více a Sarah už nestačí vymýšlet nové a nové modely.

Sarah se daří nejen ve stálém karierním růstu, ale i v osobním životě. Se svým manželem a kolegou z oboru Matthewem Broderickem vychovává tři děti. Patnáctiletého Jamese a osmiletá děvčátka Marion a Tabithu. Uvidíme, kdo z jejích dětí půjde v hereččiných šlépějích a bude druhou Carrie Bradshaw nebo panem Božským.

Moderátor Stephen Colbert si z herečky a jejích šatů dělal legraci, obvykle však bývají jeho vtipy ostřejší a se Sarah tedy jen slovně laškoval. Na konci dokonce Sarah pozval na maturitní ples, na kterém sama herečka prý nikdy nebyla. A jak to dopadlo? Podívejte se a posuďte sami!


Přečtěte si také