TopStar

9. března 2018 12:31

Pouliční styl Victorie Beckham! Jak se vám líbí?

Je to pár hodin, co se Victoria Beckham objevila v ulicích Londýna ve velmi stylovém outfitu. To není ale u hvězdy kapely Spice Girls nic neobvyklého a obdivné ohlasy fanoušků i kritiků ji proto nepřekvapily. Ani podpatky v celém looku nechyběly, otázkou však zůstává, jak to Victoria zvládla, když ještě nedávno měla zlomenou nohu.

Návrhářka pro tuto událost zvolila elegantní světle fialový kostýmek a over size košili, kterou nechala volně spadat a působila tak dojmem, že právě vstala z Davidovy postele a vzala si tedy košili svého muže. Všechny kusy byly barevně perfektně sladěny a samozřejmě nemohly být jiné značky než té Victoriiny.

Trochu vybočit z barevného konceptu se Victoria rozhodla díky lodičkám mátové barvy, které zvolila za pomoci svých fanoušků, kterých se nedlouho před tím ptala, jakou obuv má zvolit. Celou podobu doladila slunečními brýlemi a psaníčkem, které se snadno vešlo do kapsy Victoriina saka. Make-up fotografové nezaznamenali, protože sluneční brýle jsou příliš masivní a do obličeje je Beckham vidět tedy velmi těžko. Fanoušci si ale všimli manikury, která byla také v barvě celého outfitu - Victoria zvolila světlý lak na nehty. Vlasy si svázala kráska do uhlazeného drdolu a vypadala tak velmi žensky a vkusně.

V této podobě se choť Davida Beckhama vydala do jedné z poboček svého módního domu, aby promluvila o nové kolekci oblečení, kterou představila v rámci Týdnu módy v New Yorku. Komunikovala především s víceprezidentkou Facebooku v Evropě, na Blízkém východu a v Africe.

Před nedávnem se celá rodina Beckham vydala lyžovat do Kanady a brzy poté se ukázala na veřejnosti se zlomenou nohou. Nepředpokládá se ale, že by si Victoria zranila nohu právě tam. Do Velké Británie se vrátila bez jakýchkoli známek zranění. Spekuluje se ale o tom, že Victoria podstoupila operaci.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham zlomená noha

Přečtěte si také