TopStar

15. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Požáry v Kalifornii se nevyhnuly ani slavným: Liam Hemsworth ukázal, co zbylo z jeho domu

Herci Liamu Hemsworthovi (28) a jeho přítelkyni zpěvačce Miley Cyrus (25) zůstaly oči pro pláč. Jejich dům v kalifornském Malibu lehl popelem při požárech, které již několik dnů sužují západ Ameriky. Pár ani nikdo z jeho okolí nebyl při požárech zraněn. Herec nyní sdílel fotku toho, co z jejich domova zbylo na sociální síti.

Populární pár, který je poslední dobou v hledáčku fotografů především pro své divoké rozchody a návraty, prožívá smutné období. Jejich oblíbené Malibu je již několik dní v plamenech. S požárem bojují stovky hasičů i dobrovolníků z řad obyčejných lidí. Ale ztráty na životech i majetku jsou obrovské.

Své o tom ví i Liam s Miley, kteří kvůli požárům přišli o jejich společný dům. Hnízdečko lásky lehlo kompletně celé popelem. „Jsem zcela zdrcena těmi požáry, které zasáhly mou obec. Můj dům už nestojí, ale společné vzpomínky s rodinou a přáteli jsou silné. Jsem vděčná za vše, co mám,“ napsala na svůj Twitter v neděli pětadvacetiletá zpěvačka.

„To co se právě děje v Malibu je srdcervoucí. Tohle je vše, co zbylo z našeho domu. Láska. Mnoho lidí nejen v Malibu, ale v celé Kalifornii přišlo kvůli požárům o své domovy. Včerejšek jsem strávil v Malibu a nestačil se divit, jak jsou lidé vstřícní a ochotní. Pomáhají si a podporují se. Lidé tady jsou silní a tahle událost je udělá ještě silnějšími. Miluju vás lidi,“ napsal Liam mimo jiné na svém Instagramu.

Mezi další hvězdy, kterým požár vstoupil do životů jsou například rocker Neil Young, herečka Caitlyn Jennerová, herec Gerard Butler, ale například i zpěvačka Lady Gaga, která musela být o víkendu evakuována.

Sdílejte článek

Přečtěte si také