TopStar

12. ledna 2019 14:00

Markéta Škorňová

Poznáte, čí dcerou je tato kráska? Maminka bývala Miss, ji však korunka krásy neláká

Tmavé mandlové oči, krásné dlouhé vlasy a úsměv, ze kterého téměř jistě poznáte, kdo je její maminkou. Čtyřiadvacetiletá kráska je dcerou historicky první Miss Československa - Ivany Christové (48). Sama však kariéru modelky neplánuje.

Krásu mají v rodině. Nejen Ivana a Daniela, ale také maminka bývalé Miss Otílie je nádherná i v pokročilém věku. Všechny mají půvabnou tvář, kterou zdobí mandlové oči a zářivý úsměv. Třebaže Ivana od dob největší slávy má nějaké to kilo navíc, z jejího půvabu se nic neztratilo.

A co teprve její čtyřiadvacetiletá dcera Daniela! Z malé roztomilé holčičky, jejíž otcem je francouzsko-vietnamský režisér a herec Daniel Ubaudem, se vyklubala nádherná mladá žena, která se pohybuje ve světě celebrit, jen z té druhé strany. Daniela je velmi žádanou vizážistkou u našich slovenských přátel.

Jak ona sama tvrdí, role modelky ji nikdy nelákala. „Vždycky jsem byla malá a teď už jsem i stará,“ řekla v minulosti pro Blesk. Uznejte však sami, není jí v zákulisí přehlídek škoda?

Sdílejte článek

Přečtěte si také