TopStar

28. května 2018 11:33

Jiří Kubeš

Poznáte hvězdy Primy? Vysílají spolu už pět let

Poznáte hvězdy Primy? Vysílají spolu už pět let

Na archivních záběrech byl on čerstvě plnoletý švihák a ona začínající modelka! Teď moderátoři Zpráv na Primě Karel Voříšek a Klára Doležalová slaví už své pětileté televizní výročí. Právě tak dlouho už spolu vysílají a za tu dobu si byli jen jednou nevěrní. Kdo a proč musel zaskakovat?

„Tehdy byly Gábina s Terezií nemocné a Klára měla dovolenou. Narychlo se sestavovala moderátorská dvojice na večerní zprávy a volný jsem byl jen já. Seděl jsem tehdy po Karlově pravici, na místě, kde jsou holky. Ostatně Karel je profesně starší, tak to musel vést,“ prozradil při pohledu na unikátní záběr se smíchem Roman.

Klára Doležalová má svůj druhý domov v Chorvatsku. Zpravodajství a hlavně Karla by ale jako svého kolegu za nic na světě nevyměnila. „Je to stálý přísun adrenalinu. A o Karlovi nemluvě, on by mi chyběl. Je jako můj brácha,“ směje se Klára.

Karel prozradil to, co o něm s Klárou možná tuší jen málokdo. „Když má boty s podpatky a já se vedle ní postavím, zmizí mi v oblacích. Takže někdy v televizi, ale to divák nevidí, když točíme upoutávku na Zprávy a kamera nás snímá jen do pasu, Klárka je zutá. Teď mě napadá, co kdybych si stoupl na malý podstavec, jako Tom Cruise, když točí filmy, mohla by se obout,“ směje se Karel.


Přečtěte si také