TopStar

1. srpna 2014 14:26

Poznáte ji vůbec? Známá moderátorka ještě nikdy nebyla na fotkách tak sexy

Už pěkně dlouho se divíme, proč o sobě moderátorka Diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová tvrdí, že nemá tvář ani postavu na profesionální fotky. Konečně je na světě důkaz o opaku! Tak sexy Lucka ještě nebyla...

Černo-bílé fotky mají šmrnc, Lucii Šilhánové to na nich moc sluší, Foto: Lucie Kroupová

"K focení mě oslovila asi před půl rokem Lucie Kroupová. Mladá fotografka, jejíž práci už pár let sleduji a moc se mi líbí. Chvíli mi trvalo se k tomu rozhoupat, jelikož s focením profi fotek nemám žádné zkušenosti," říká skromně Lucie Šilhánová.

"Na dráhu modelky jsem se vydávat opravdu nechtěla," doplňuje Lucie, která tvář spojila i s dobrou věcí. "Internetový obchod se zahraniční módou FOX IN TROUBLE chystá limitovanou edici třiček pro Nadaci Terezy Maxové dětem. Já jsem jednou z oslovených, která připravila design na trička. Výtěžek půjde na jeden z projektů nadace," dodala moderátorka TV Prima.

Lucie Šilhánová moderuje na Primě Divácké zprávy. Ty jsou součástí zpravodajské hodiny, která startuje každý den v 18:55. Po hlavních Zprávách následují Krimi, právě Divácké a VIP zprávy.

Dá se říct, že pro rádio byla Lucky věčná škoda! , Foto: Lucie Kroupová

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také