TopStar

1. dubna 2019 12:06

Markéta Škorňová

Poznáte nevýrazného mladíka na fotce? Dnes je z něj sexy DJ!

Havraní vlasy, vybledlá pleť plná pupínků, úsměv, ze kterého se ženám zrovna nepodlamují kolena. V tomto mladíkovi by jen málokdo hledal DJskou hvězdu. Ale je to tak! Calvin Harris vždycky nebyl takový fešák, jak ho známe. Co stojí za razantní změnou?

Pětatřicetiletý hudebník má miliony fanynek po celém světě. Jeho zelené oči, zářivý úsměv a dokonale vypracované tělo dostane do rozpaků kdejakou ženu. Jenže ne vždycky tomu tak bylo.

Calvin Harris, pravým jménem Adam Richard Wiles, si na fotkách z let 2007 a 2008 není zrovna podobný. Specialisté na plastickou chirurgii a péči o pleť se pustili do detailnějšího zkoumání jeho vzhledu a tohle je výsledek!

Důležitou součástí celkové proměny slavného DJe je celková změna životního stylu. Zdravá strava, méně alkoholu, osobní trenér a hodiny strávené v posilovně udělaly své nejen co se postavy týče, ale také v oblasti pleti. Pupínky zmizely, pleť vypadá svěží. Za tím stojí ve velké míře právě zdravý životní styl.

Ale nejen ten. Podle odborníků na péči o pleť svůj obličej Calvin svěřuje do rukou schopných dermatologů. Pleť je tak krásně vypnutá, a to i přesto, že v botoxu se hudebník nevyžívá.

Razantní změnou prošel také jeho úsměv, konkrétně zuby. Křivé nažloutlé zuby jsou pryč, místo nich nastoupil okouzlující úsměv, který podlamuje kolena. I tady pomohli odborníci. Rovnátka, bělení i šikovné ruce zubařů udělaly dobrou službu.

Vlasy jsou kapitola sama o sobě. Je vidět, že má Harris kolem sebe opravdové profíky, kteří ho dostali z „černého období“. Světlá barva vlasů skvěle ladí k jeho zeleným očím a opálené pleti.

DJ Calvin Harris je hvězdou nejen hudebního průmyslu, ale také toho obchodního. Jeho tvář a tělo můžeme vidět v reklamě pro značku Calvin Klein, což samo o sobě o jeho fyzické přitažlivosti něco vypovídá. A Calvin si je toho dobře vědom, proto na sobě neustále dře, a to nejen po hudební stránce, ale i po té fyzické. A vyplácí se, je na něj hezký pohled, co říkáte, dámy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také