TopStar

17. dubna 2018 12:03

Jiří Kubeš

Poznáte tohle miminko? Jde po krku zločinu na Primě

Poznáte tohle miminko? Jde po krku zločinu na Primě

Pruhované dupačky a velký úsměv! Moderátor a reportér Krimi zpráv na Primě Matěj Rychlý zapátral ve svém archivu a pro Top Star ukázal svou vůbec nejstarší fotografii. „Tohle je asi moje úplně první fotka, je stará přes dvacet osm let už bohužel,“ směje se Matěj.

Jako malý kluk se chtěl vydat na dráhu svých rodičů, herců. Jenže pak ho začalo bavit psaní a na střední škole se vypracoval na šéfredaktora školního časopisu, a pak už byl kousek od toho stát se televizní hvězdou. „Je to, jako kdybych každý den zažíval bojovou hru, musím někam vyjet, něco natočit, ustříhat to a v čase, který mám omezený odvysílat,“ směje se Matěj.

Na Primě začínal v září 2013 jako reportér. Od září loňského roku moderuje i natáčení pro Krimi zprávy. Některé jeho reportáže jsou mnoha lidem trnem v oku. „Co chvíli chodím na policii vypovídat jak jsem něco myslel, nebo kvůli napadení mých reportáží,“ prozradil Top Star magazínu Matěj, který je velký fanoušek komiskových hrdinů.

Jak se mu žije s příjmením Rychlý? Proč to bral jako svůj handicap? A co prozradil o své manželce a dceři? Jak se dostává do kondice po únavové zlomenině? To vše a mnohem víc uvidíte v dnes 17. 4. 2018 v Top Star magazínu ve 22.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také