TopStar

11. února 2018 14:05

Jiří Kubeš

Poznáte tuhle mořskou krásku? Dnes slaví narozeniny a za chvíli bude maminkou

Jako mořská víla! Moderátorka Zpráv na Primě Gabriela Lašková dnes slaví 28. narozeniny. Při té příležitosti ukázala archivní perlu, záběr na kterém je u moře jako malá a blond. Přidala i fotografii, na které je sama jako miminko v kočáru a dupačkách. Už v březnu se stane maminkou.

"O rok starší, ale pořád plná dětských ideálů a radosti. Užívám si to, sice jsem zase o krok blíž kulatinám, které mnohé děsí, ale já myslím jen na to, že už budu slavit vždy jako maminka a na to se těším ze všeho nejvíc. Moc si přeju, aby vše dobře dopadlo, ťuk, ťuk, ťuk a příští rok jsme slavili i malého berana,“ směje se Gábi.

Že je těhotná prozradila loni v říjnu, a to velmi originálně, když na svůj profil napsala „Klokan přiletí v březnu“. S manželem Filipem čekají narození syna. „Jak my potřebujeme kluka. Milovala bych samozřejmě i holčičku, ale ultrazvuky mluví za vše. Je tam. A to hlavní, malý krásně roste, cumlá si spokojeně palec a moc rád o sobě dává vědět,” směje se Gábi.

Těhotenství jí moc sluší a raduje se z každé chvíle. „Užívala jsem si návštěvu rodiny, kopance ideálně během oběda, tvrdnutí břicha a aktuálně gauč s Hugem. Nic zajímavého a přesto to nejlepší, co může být. Rodina nade vše, pes nade vše, volno nade vše,“ popsala svůj víkendový den moderátorka.

Ještě za svobodna s příjmením Kratochvílová se v roce 2013 stala Českou Miss. Vedle modelingu byla také v týmu mažoretek, se kterým se v roce 2013 stala vicemistryní Evropy. Zahrála si i v primáckých seriálech VIP vraždy a Všechny moje lásky nebo ve filmu Bony a klid II. Zprávy na Primě moderuje už čtvrtým rokem od června 2014 s rekordmanem a olympijským vítězem Romanem Šebrlem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také