TopStar

5. srpna 2018 06:00

Poznáváte tuto dámu? Jde o Pipi Dlouhou punčochu!

Švédská herečka Inger Nilsson (59) má sice do drobounké zrzky daleko. I přesto srší elánem. Blonďatá dáma vypadá na svůj věk fantasticky a fanoušci si rádi připomenou herečku z jejich oblíbeného filmu Pipi Dlouhá punčocha.

‚‚Na ulici mě stále poznávají, jsem za to ráda, je to přeci jen součástí mého života,‘‘ nechala se herečka v rozhovoru pro německou televizi RTL slyšet. V současnosti se věnuje především divadlu a německým kriminálkám.

Role Pippi přinesla Inger Nilsson již v útlém věku ohromný úspěch a diváci si ji od té doby spojují právě s touto postavou. Herečka nikdy nelitovala toho, že se právě ona stala představitelkou Pipi Dlouhé punčochy. Přitom role Pipi tuto herečku nijak finančně neobohatila. V době, kdy se filmy natáčely, nebylo ve Švédsku dovoleno platit děti za filmování. Ještě dnes, téměř po 40 letech, v ní lidé na ulici stále vidí tu malou, rozpustilou, ale národem milovanou nestárnoucí Pipi Dlouhou punčochu.

V soukromém životě herečky zas takové štěstí nepanovalo. Nikdy se nevdala ani neměla děti. Vypadá to, že prioritní byla pro Nilsson právě kariéra a obohacení kinematografie.

Sdílejte článek
Štítky zrzka

Přečtěte si také