TopStar

5. prosince 2014 15:00

Lucie Průchová

Pozor! Již dnes na Staroměstském náměstí charitativní kalendář „Je Prima být spolu“ s tvářemi zpravodajství!

Třináct osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima a jejich rodinní příslušníci zdobí nový exkluzivní charitativní kalendář „Je Prima být spolu ...také v roce 2015“, který pomůže Sdružení SOS dětských vesniček. Kalendář vyšel 1. prosince 2014 v limitované edici 777 kusů.

K dostání bude prostřednictvím stránek iPrima.cz/eshop za 499 korun, kde si kupující může objednat také osobní věnování.

K mání bude již dnes na Staroměstském náměstí v Praze od 17:00, kde uvidíte z blízka i náš zpravodajský kamion! Dnes totiž bude speciální mikulášské vysílání večerních Zpráv přímo z pražského Staroměstského náměstí. Účast přislíbili Petr Vágner, Karel Voříšek, Klára Doležalová, Roman Pech, Bára Kozáková

Dále si kalendář můžete koupit i v neděli 7. prosince na autogramiádě moderátorů TV Prima. Proběhne mezi 13. a 15. hodinou v obchodním centru Palladium v centru Prahy. Na místě budou Gábina Kratochvílová, Roman Šebrle, Klára Doležalová, Karel Voříšek, Tomáš Hauptvogel, Petr Vágner, Ivana Gottová, Roman Pech, Bára Kozáková a další…

V kalendáři pózují moderátoři Zpráv FTV Prima, Krimi zpráv, VIP zpráv i Odpoledních zpráv. Část publicistickou zastupuje moderátor pořadu Očima Josefa Klímy Josef Klíma, který před objektiv vzal vlastního psa. Roman Pech vsadil na milovanou maminku, Roman Šebrle, Terezie Kašparovská, Klára Doležalová a Petr Vágner na děti. Ivana Gottová dokonce na celou rodinu i s Karlem Gottem. Autorem fotografií je renomovaný fotograf Ondřej Pýcha.

"Kalendáři dominují emoce a energie. Všechny snímky vznikly v pohybu, a troufnu si říci, že pro všechny moderátory to byla zkouška jejich fyzických sil. Obzvlášť se zapotili pánové Roman Šebrle a Michal Janotka. Roman měl děti na rukou, Michal zase v náručí partnerku a kolegyni Sandru Parmovou," říká fotograf Ondřej Pýcha.

"Rodina a radost z toho být spolu jsou hlavním tématem kalendáře, který slouží dobré věci. Z každého prodaného kusu jde finanční příspěvek na projekt SOS dětských vesniček s názvem SOS Kompas. Ten pomáhá rodinám, které jsou ve složité sociální či materiální situaci a hrozí jim odebrání dítěte," vysvětluje marketingový ředitel TV Prima Aleš Pýcha.

KDO JE V KALENDÁŘI

Terezie Kašparovská s dcerou Emou

Tomáš Hauptvogel s přítelkyní Monikou

Klára Doležalová s dcerami Natalií a Miou

Karel Voříšek s neteří Janou a synovcem Štefanem

Gabriela Kratochvílová se sestrou Janou

Roman Šebrle s dětmi Kateřinou a Štěpánem

Sandra Parmová + Michal Janotka

Roman Pech s maminkou Vlastou

Bára Kozáková se sestrou Andreou a synovcem Davidem

Ivana Gottová s manželem Karlem a dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií

Petr Vágner se synem Samuelem a bratrem Viktorem

Josef Klíma se psem Ringem


Přečtěte si také