TopStar

28. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Pozor! Schovejte před Bučkovou všechny maliny!

Už rok (přesně po tu dobu, co chodí s milionářským synkem Jakubem Malinou) se modelka a Česká miss 2008 Eliška Bučková na všech rautech shání jedině po malinách (po tom ovoci).

„Vždycky je Kubovi vezmu a napíšu mu vzkaz: Miluju maliny,“ přiznala se modelka na tiskové konferenci k představení nového tabletu... A rovnou si vzala ubrousek, aby si do něj zabalila kus tvarohu s malinou.

„To bude mít Kuba radost,“ dodala modelka. Ke krásné Elišce hned úslužně přispěchal chrabrý číšník, aby jí na dezert pro přítele podal mističku.

Bučková prozradila, že se domů jen tak nechystá, protože ji čekají ještě dvě další akce, takže bude mít večer milý Malina ze zapařené sladkosti moc velkou radost, když už ne žaludeční problémy.

Modelka se svěřila, že ji štve, že o ní média píší jen samé hlouposti. Přála by si totiž, aby o ní konečně začali psát něco smysluplného. No, z článku o kradených malinách asi nebude mít moc radost. Raději jsme tedy s Eliškou změnili téma a zeptali se jí na to, jak je na tom s technikou.

„Mám velmi dobrý vztah k technickému vybavení. Ale nemám moc ráda tablet. Nemá totiž klávesnici a špatně se mi na něm píše. Dělala jsem produkci pro jednu firmu, která se zabývá prodejem techniky. Musela jsem na tabletu psát a moc mi to nešlo,“ uvedla Bučková. Poté modelka pokřtila nový tablet, notebook a stolní počítač v jednom a šla s malinovým tvarohem zase o dům dál.

„Mám teď totiž hodně práce,“ dodala už v běhu Česká Miss 2008.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také