TopStar

22. srpna 2017 20:23

vedran

Prachař a Soukup se díky seriálu Ohnivý kuře vrací k popu

Komu se stýskalo po originálním popu skupiny Nightwork, může jásat. Částečné vzkříšení kapely se koná díky seriálu Ohnivý kuře, v němž hraje Jakub Prachař. A právě ten spolu s Františkem Soukupem přišel na nápad založit novou skupinu – Brno Mars. Američan Bruno Mars by jistě měl radost.

První hudební vlaštovkou skupiny Bruno Mars je chytlavý hit k Ohnivými kuřeti nazvaný jednoduše – Kuře. Poprvé se divákům představila na nedávné akci Ohnivý kuře Živě, kam přišlo sedm tisíc lidí.

„My jsme to skládali s Jakubem, takže hudba je půl na půl a text taky. My jsme takhle autorské duo léta letoucí. Všechno jsme dělali spolu, jsme na sebe zvyklí. My jsme vlastně jako moji rodiče dohromady, tak jako táta a máma, tak já jsem v Jakubovi našel tu mámu. Já jsem Ondřej Soukup a on je Gabriela Osvaldová,“ říká František Soukup.

Nová píseň se líbí i herečkám z Ohnivýho kuřete.

„Jsem nadšená, protože miluju humor Kuby Prachaře a Honzy Dolanského, akorát je pak s tím problém na place, protože oni cokoliv udělají, tak nás ostatní odbourají a pak se kvůli nim natahují natáčecí frekvence. Ale stejně tak, jako oni jsou fajn, tak i Ohnivý kuře je absolutní hit,“ říká Eva Decastelo a poukazuje, že roli zpěváka v kapele Brno Mars přijal právě Jan Dolanský.

„Nová písnička Kuře je moc hezká. Splňuje to, co by asi měla, je to taková prima, letní, pohodová věc. Na to, že to psal Kuba,“ dodala se smíchem Lucie Polišenská.

Ohnivý kuře se na obrazovky Primy vrátilo po letní přestávce v úterý 22. srpna 2017.

Sdílejte článek

Přečtěte si také