TopStar

11. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Prachařová trumfuje Krainovou: Chci třetí svatbu

Když se modelka Agáta Prachařová (28) dozvěděla, že její rivalka Simona Krainová (40) taky chystá druhou svatbu, rozhodla se jednat. Chce se vdávat potřetí!

„První svatba byla spontánní. Obřad byl jen o nás dvou. Druhá byla plánovaná a zorganizovali jsme ji spíše pro rodinu. Teď bych chtěla ještě jednu,“ rozhodla se Agáta. „Vlastně bych se nejradši vdávala pořád.“ Modelku ale pořád stále trochu mrzí, že se neuskutečnila původně plánovaná svatba na Maledivách.

Novomanželé se proto rozhodli užít si o to víc svatební cestu. „Nejdřív poletíme do Paříže na prodloužený romantický víkend a pak nás čeká roadtrip po celé jižní Evropě. Kuba má řidičák jen tři roky, tak bude řídit, aby se vyjezdil,“ vtipkuje modelka. Hlídání pro syna už mají novomanželé zajištěno. O Kryšpína se postará jeho babička, herečka Veronika Žilková.

„Kryšpín je u mámy hrozně rád. Zbožňuje totiž moji malou sestru Kordulku. Smutno mu nebude, užijeme se spolu teď. Chystám se s ním na dětskou jízdu do Řecka. Pojedu jenom já, moje kamarádka a naše děti,“ prozrazuje Agáta Prachařová.

Manželský život jí vyloženě svědčí, vypadá lépe než kdy předtím. „Od té doby, co jsem vdaná paní, se u mě nic nezměnilo. Jsem jen hrozně šťastná,“ dodává modelka.

-dad-


Přečtěte si také