TopStar

13. srpna 2018 11:12

Ilona Blašková

Prahou prošel barevný průvod Prague Pride

Kdo včera zavítal do Prahy, tomu musely oči barvami jenom přecházet! A kromě toho ještě nejrůznější kostýmy, hudba a spousta lidí. Takový byl opět letošní průvod a afterparty "Prague Pride".

Dalo by se říct, že v průvodu hrdosti je dresscode jasný. Čím víc barev, tím lépe! „Barvy jsou symbolem, to je jasný. Hlavně ty teplé barvy – teplouši. Ta duha - prostě oranžová, červená, žlutá, zelená. To je udělaný schválně i na léto. Léto má být takové veselé. To, co tady dneska vidím, to jsou fakt hezké outfity! Hodně extravagantní. Někteří na sobě mají hodně věcí. Jsou plný peří nebo naopak nemají nic. No, paráda. Je to jako karneval,“ řekl nadšený návrhář Osmany Laffita.

Prague Pride letos opět opěvoval svobodu a toleranci. Tzv. coming out, tedy přiznání sexuální orientace, je i v šoubyznysu stále častější. A VIP osobnosti jsou tak velkým vzorem. „Tak já si myslím, že třeba Ricky Martin je jeden z těch, co dokazují, že to jde. Má vztah i děti,“ řekl herec Daniel Bambas. „Třeba Elton John, sice nevím kdy se on vyoutoval, ale přijde mi fajn, když se umí vyoutovat všechny generace. I ty starší. Protože dřív to bylo daleko složitější,“ řekla herečka Ester Janečková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také