TopStar

18. srpna 2018 17:50

Přátelé v neštěstí: Alkoholismus, rozvody a další problémy v životech herců hvězdného seriálu

Matthew Perry (48) už nějakou dobu trpí pankreatitidou, Jennifer Aniston (49) prožívá jeden rozvod za druhým a Courteney Cox (54) má soukromý život také dost pohnutý. Zdá se, že legendární hvězdy seriálu Přátelé spojuje nejen filmové plátno, ale i životní trable. Pojďme se podívat, jak se jim žije dnes.

Matthew Perry (48)

Roku 1997, tři roky po začátku natáčení seriálu Přátelé, se Matthew nepříjemně zranil při lyžování. Lékaři mu předepsali silná analgetika. To ale nikdo netušil, že na nich bude herec závislý. Léčbu proti závislosti musel podstoupit hned třikrát - roku 1997, 2001 a 2011.

Mezi léčbami byla Perrymu diagnostikována pankreatitida, která byla vyvolána právě nadměrným množstvím léků a alkoholem. Herec se přiznal, že si natáčení seriálu skoro nevybavuje, protože byl pod léčivy, které zapíjel vodkou.

Roku 2013 udělal herec dokonce ze svého domu rehabilitační centrum, kde se mohli léčit všichni, co jsou závislí. Později ale kvůli finančním problémům dům prodal.

Jen před pár dny byl seriálový Chandler hospitalizován v Los Angeles a podstoupil operaci žaludečního traktu. V současnosti je herec pod dozorem lékařů a podstupuje kurz rekonvalescence.

Jennifer Aniston (49)

Začátkem roku oznámila Jen po třech letech manželství rozvod se svým mužem Justinem Therouxem. Celkově byl pár spolu sedm let, ale dlouho očekávaná svatba jejich vztah rozhodně neupevnila. ‚‚Nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi. Nikdo neví, jak to bolí. Nikdo nepřemýšlí, jak se cítím fyzicky i psychicky,‘‘ přiznala herečka v posledním rozhovoru pro časopis Vogue. Teď se věnuje primárně svým domácím mazlíčkům, práci a tomu, aby byl tento svět lepší.

David Schwimmer (51)

Další z rozvodů z týmu Přátel. Roku 2010 si David Schwimmer vzal fotografku z Anglie Zoe Buckman, která je o 18 let mladší. Roku 2011 se dvojici narodila dcerka Cleo, už přes rok spolu ale pár nežije. Rozvod se prozatím nechystá a oba aktéři tvrdí, že se jedná o pouhou vztahovou pauzu, fanoušci už ale v obnovu jejich manželství nedoufají a hledají Davidovi novou partii.

Courteney Cox (54)

Před třemi lety byla Courteney v roli nevěsty. Herečka řekla své ano muzikantovi z Irska Johnnymu McDaidovi a svatba se horlivě plánovala. Ženich se ale velmi záhy se seriálovou Monicou rozešel, protože byl hrozně unavený jejím surovým charakterem. Vždyť i hereččina 14letá dcerka Coco si stěžuje na matčinu neustálou kontrolu. A oponovat Cox? To je jeden z nejhorších nápadů, vždyť Courteney má hnědá pás karate. Když ale bude komandovat všem i nadále, zůstane na stará kolena úplně sama. Ta přiznává, že rozchod s hudebníkem byl hrozně tvrdý, ale ukázal jí, jak být lepší. V současnosti tráví dvojice čas opět společně a fanoušci doufají, že se pár dá znovu dohromady.

Matt LeBlanc (51)

Před 12 lety se Matt rozvedl s modelkou Melissou McKnight, která mu nedovedla odpustit aférku se striptérkou. Dvojici se narodila dcerka Marina, která trpí epilepsií a zpomaleným vývojem. Dnes je dívce 14 let a nehledě na rozvod s ní tráví herec co nejvíce času. Aby mohl do dcery investovat ještě více času, dal dokonce výpověď v show Top Gear, kde pracoval poslední dva roky.

Lisa Kudrow (55)

Lisa je zdá se jediná, kdo žádné problémy nemá. Už sedm let hraje herečka hlavní roli v seriálu Web Therapy, který sama i produkuje. Od roku 1995 je ve šťastném manželství s Michelem Sternem. A právě tento muž byl prvním a jediným mužem jejího života. Tři roky po svatbě se dvojici narodil syn Julian.

Sdílejte článek

Přečtěte si také