TopStar

17. března 2018 11:09

Pravda nebo hra na veřejnost? Gomez a Bieber si znovu vyšli bok po boku!

Kolegové z hudební branže a věčně rozcházející se hvězdy Selena Gomez (25) a Justin Bieber (24) se před pár dny rozhodli pro pauzu ve svém vztahu. I přesto je to ale teprve pár hodin, co se stále ještě pár objevil v jednom z kostelů Beverly Hills. Tam se sice dopravil každý samostatně, po celou dobu bohoslužby byli ale bok po boku. Jak to mezi nimi tedy skutečně je?

Někteří z přítomných později uvedli, že Justin Bieber přijel se svým přítelem a vypadal velmi zaneprázdněně. Selena vypadala na druhou stranu velmi šťastně a neskrývala úsměv. Jak zmínila média, dvojice se rozhodla pro pauzu ve svém vztahu kvůli přehnané pozornosti médií a veřejnosti. ‚‚V poslední době se často hádali, měli mezi sebou mnoho nesouhlasu a poslední spor se stal mezníkem, který rozhodl o pauze ve vztahu. Stále jsou ale v kontaktu a mají se rádi. Selena i Justin budou určitě spolu, jen potřebují chvíli na to, aby si od sebe odpočinuli,‘‘ nechal se slyšet jeden z pozitivně naladěných anonymních zdrojů.

Jak to zatím vypadá, tak Seleně rozloučení s Justinem jen prospívá, rozhodně není z těch, kteří by prolévali krokodýlí slzy do polštáře. Na druhé straně zpěvák ale nadšeně vůbec nevypadá a kvůli rozchodu, ač dočasnému, se svou milou se podle slov svých přátel velmi trápí.

Naposled byli zamilovaní zaznamenáni na veřejnosti 28. února, když se objevili v kostele také. 1. března poblahopřála zpěvačka svému příteli k narozeninám a zveřejnila na Instagramu láskyplnou fotografii. V současnosti jsou Selena a Justin podle zdrojů pohrouženi do práce a snaží se soukromí odsunout do pozadí. Ona tráví čas v New Yorku, zatímco její milý v Los Angeles. Nechme se překvapit, jak to s nimi dopadne.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez rozchod

Přečtěte si také