TopStar

7. června 2013 17:00

Blanka Konrádová

Pravda o sebevraždě Paris Jackson: Bránili jí stýkat se s matkou!

Patnáctiletá Paris Jackson se pokusila o sebevraždu a celá rodina je teď zdrcená. Všichni se modlí, aby se jediná dcera zesnulého zpěváka Michaela Jacksona dala co nejdřív dohromady. Každým dnem se také vynořují další spekulace, proč se dívka odhodlala k tak zoufalému činu.

Nejdřív se mluvilo o tom, že Paris nedokázala překonat smutek po svém zemřelém otci, pak se spekulovalo, že za její sebevraždou stojí stres z náročných zkoušek na prestižní škole v Buckley.

Pravda je ale možná úplně jinde! Podle deníku Daily Mail se totiž Paris mohla dozvědět, že milovaný táta Michael Jackson vůbec není jejím biologickým otcem! Tohle zjištění by k pokusu o sebevraždu opravdu mohlo stačit.

Na povrch ale vyplouvají další a další skutečnosti. Rodině Paris Jackson totiž vadí její stále se zlepšující vztah s biologickou matkou Debbie Rowe. Hádky na toto téma údajně neberou konce a nejvíc ničí právě děti zesnulého Jacksona: Paris (15), Prince Micheala (16) a jedenáctiletého Prince Michaela II.

Jen před pár týdny Paris opět navštívila matčinu farmu. Na sociální síti se svěřila: “Jsem tak spokojená. Náš vztah je teď opravdu pevný. Bylo to tak úžasné vidět ji po všech těch letech odloučení. Miluju ji,“ napsala na Twitter.

Z podobných zpráv údajně nejvíc šílí babička Katherine. Právě ona je totiž opatrovnicí všech tří dětí Michaela Jacksona a pobírá na ně každý měsíc tučné výživné ve výši 50 tisíc liber. Situace je o to napjatější, že Debbie chce údajně obnovit soudní proces – uvažuje o opatrovnictví Paris Jackson, čímž by získala i výživné.

I když je Jacksonova rodina poněkud šílená a panují v ní neustálé hádky a soudní spory, nutno říct, že ani Debbie není zrovna dokonalou pečující matkou.

Bývalá zdravotní sestra se s Michalem Jacksonem seznámila v ordinaci dr. Arnolda Kleina, kam se zpěvák chodil léčit s kožní chorobou.

Za Michaela Jacksona se Debbie Rowe provdala v roce 1996 a porodila mu tři děti. V roce 1999 se manželé rozvedli a Debbie se svých rodičovských práv vzdala výměnou za více jak 6 milionů liber. Až do zpěvákovy smrti v roce 2009 s dětmi vůbec nepřišla do styku. Paris tedy viděla poprvé až v jejích 11 letech!

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Twitter sebevražda hádka výživné Michael Jackson Daily mail Paris Jackson soudní

Přečtěte si také